Kde vzit kalorie?

Od: Datum: 16.04.13 22:05 odpovědí: 4 změna: 17.04.13 08:27

Ahoj, stahla jsem si do mobilu aplikaci My Fitness Pal..nevim jestli to znate, ale v podstate se jedna o kaloricke tabulky. Na zaklade veku, vahy, vysky a a planovane aktivity mi to vypocitalo denni prijem kalorii pro vahovy ubytek pul kilogramu za tyden. Mela bych tedy zhruba jist 1500 kalorii denne s tim ze budu cvicim 3x tydne. Kazdy den zadam, co jsem snedla + pohybovou aktivitu a ukazujem mi to kolik kalorii jeste muzu prijmout. Znamena to tedy ze v den kdy cvicim (to spalim tak kolem 800 kcal) muzu snist o tech 800 kcal vice nez v den kdy necvicim? Pokud to tak je, tak mym problemem je, ze nevim, kde ty kalorie nasbirat. Co jist, aby to bylo zdrave, hodnotne a dostatecne kaloricke? Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.13 23:59
Je otázka, proč nebo co s tím sledujete. Stravu s dostatečným množstvím kalorií lze najít a bude vypadat i zdravě. Naopak na objemovy trénink sedět zrovna nebude. Co se týká vahoveho úbytku při 1500kcal, tak to vám mohla napsat akorát ta aplikace, protože je to opravdu hodně. Zkuste si tam psát, kolik a čeho jíte teď.
Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 17.04.13 01:02
To nevim kolik vazite ze vam to napsalo tolik kalorii denne. Hlavni je ty kalorie ziskavat z kvalitnich zdroju. Takze predevsim bilkoviny a pomale cukry, omezit tuky. A jist 6x denne. Kdyz to vezmete pausalne, je zasadni rozdil jestli kalorie ziskate treba z kureciho masa a ryze nebo z jidla u mekace. Ale to zajiste chapete.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.04.13 01:20

Vyprdněte se na nějaké složité výpočty a jezte tak, jak vám to příjde tak akorát. Každý člověk je jiný a má trošku jinou spotřebu energie, takže řídit se podle nějakých tabulek či vzorců je dle mého názoru blbost (maximálně je to orientační).

Ohodnoceno: 1x

Od: paw®
Datum: 17.04.13 08:27
Pokid s tim clovek chce neco delat, tak je potreba ziskat stravovaci navyky - predevsim vice jidel denne a vedet co jist. Pak se to uz odhadne.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.