Stravování po sportu

Od: Datum: 20.03.13 18:28 odpovědí: 3 změna: 04.04.13 12:57

Zdravím, je mi 15 let a již zhruba 7 let chytám fotbal. Trénuji cca 3x týdně, posiluju tak zhruba 2x týdně asi tak 30 min. Postavově nejsem žádný střízlík 183/77 kg. Trenink mám vždy tak 2 hodiny a po příchodu domů jsem schopen spořádat třeba i 3 housky a kolikrát ani to není málo. Oproti svým vrstevník, často mnohem hubenějšm než jsem já, nejsem až tak velký jedlík, ba možná i podprůměrný. Chtěl bych se zeptat, jestli je tohle v mém věku po sportu běžné, nebo je chyba někde u mně, v mých stravovacích návicích, nebo je to prostě potřebný příjem pro moje tělo. Předem díky za odpověďi ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.13 10:51

Že po tréninku doma sníš tři housky není rozhodně nic neobvyklého. Pokud hodně sportuješ, tak máš velký energetický výdej, který je nutno vyvážit dobrým přísunem stravy.

Někdy se tloustne právě, když jíš málo.

Takže ti doporučuji jíst tak, aby si neměl hlad, nepřejídat se a jíst zdravě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marcelas*
Datum: 23.03.13 19:24

Pokud tolik sportuješ, tak jez co si tělo žádá. Jen si dávej pouro, aby to nebyla čokoláda a nezapíjel jsi to Colou. Jez zdravě, ale nijak se neomezuj :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivana525*
Datum: 04.04.13 12:57

K těm houskám nezapomeň ještě nějaké bílkoviny, zeleninu a případně ovoce... zasytí to na delší dobu. Záleží ale i na tom, v jaké části dne sportuješ, jestli jíš pravidelně apod.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.