Kam na golf?

Od: Datum: 17.03.13 11:35 odpovědí: 11 změna: 06.10.13 12:38

Ahoj. Nedávno jsem začala s přítelem hrát golf. Trávil tam spoustu času tak jsem se do toho dala taky :-P a začala mě to docela i bavit, možná proto, že mi to docela jde :D. Teď bych pro něj chtěla udělat nějaké překvapení k narozeninám a naplánovat nějaký pěkný víkend v hotelu s golfovým areálem a třeba welness. Ideálním místem by bylo Brno a okolí. Nevíte někdo o něčem? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.03.13 11:41

Třeba zde byste si to pěkně užili

http://www.golfbrno.cz/home.php

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.03.13 20:39

Jasně Kaskáda, nic lepšího tu v okolí není. Jinačovice jsou od Brna kousek, přes Bystrc, kolem OBI a ZOO a už jste tam.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.03.13 21:08

čeladná mezi brnem a ostravou

Ohodnoceno: 0x

Od: emik
Datum: 20.03.13 15:41

Také doporučuji Kaskádu, zvláště když píšete o wellness, které se tam kromě golfu také nachází. Je to krásné prostředí, myslím, že by se vám tam mohlo líbit. Já tam byla loni také s přítelem golfistou, ačkoli sama golf nehraji a skvěle jsem si to užila!

Od: pomn3nka*
Datum: 21.03.13 16:41

Děkuji moc za rady. Už se těším, až bude konečně to pravé jaro a budeme tam moct zajet. Já už jsem se dívala i na internet na jejich stránky a vypadá to tam opravdu úžasně, takže už teď se začínám těšit.. miluju tu skvělou jarní atmosféru, když jsou první jarní dny

Od: valtem*
Datum: 02.04.13 17:33

Zdravím hráče golfu Studuji vysokou školu a momentálně píši bakalářskou práci o golfové turistice. Ráda bych Vás poprosila o vyplnění krátkého dotazníku, jehož výsledky použiji ve své bakalářské práci. Děkuji za Váš čas.

http://29270.vyplnto.cz/

Datum: 02.04.13 18:12

"valtem" sice mám Kaskádu kousek ale golf jsem hrála 3x.

Od: martula2*
Datum: 09.04.13 18:06

Ahoj. Kam na golf okolo Brna, tak jedině Kaskáda. Já teda osobně golf nehraju, ale moji známí ano a tak občas si tam zajedem na víkend. My s holkama jdeme na welness a masáže a chlapy jdou hrát golf. Musím říct, že to tam mají moc pěkně udělané, i pro ty, kteří golf nehrají :). Mají tam i hotel, tak tam zůstaneme přes víkend :). V restauraci jsem se pokaždé dobře najedla ;).

Od: michalll23
Datum: 25.05.13 11:22

Zdravím, pokud je tvůj dotaz stále aktuální, doporučuji se mrknout na resort Kaskáda. Není přímo v Brně, ale kousek za ním, což zase já třeba oceňuji kvůli klidu, který bych ve městě čekala marně. Je tam nádherné prostředí a i samotný hotel je krásně zařízený. Navíc, když jsem tam byla s manželem na víkend, se dá objet spoustu zajímavých míst v okolí, kdyby třeba přišel déšť a golf byste hrát nemohli. Ale je tam i to zmiňované wellness, o kterém píšeš, takže už spíše záleží na tom, jestli chceš odpočívat aktivně či pasivně. Já s manželem strávila sobotu aktivně - golf, nějaké výlety a procházky a v neděli už jsme si jen zahráli a já si šla pak užívat na wellness :)

Od: karulka
Datum: 21.08.13 13:09

Jinačovice jsou hezký klub a hlavně kousek od brna. Sem tam si tam s manželem zajedeme zahrát. Spíš teda on, já si radši zajdu do jejich welnesu. Nejčastěji tam ale jezdíme na jejich různé menu - jahodové bylo luxusní, manžel ten si pochutnal nejvíc na steakobraní a chřestové bylo taky výborné. Vaří tam moc dobře, takže na večeři tam jezdíme poměrně často :) A v zimě mám nejradši jejich saunu, člověk se krásně prohřeje

Ale podle data už píšu asi pozdě, co jste nakonec vybrala za místo?

Od: tadytriholky*
Datum: 06.10.13 12:38

Zdravím,

My chodíme s rodinou na golf v okolí Čeladná(kde je hotel Miura-trošku dražší). Nebo Ostravice, tam je to už levnější a nově zařízené(vířivka,masáže..), i opravdu krásné hřiště (y) Doporučuju.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.