Co pod cyklokalhoty

Od: Datum: 16.03.13 14:33 odpovědí: 4 změna: 18.03.13 20:39

Dobrý den

Po dlouhé době jsem se odhodlal a koupil si cyklistycké kalhoty s antibakteriální vložkou. Potřeboval bych vědět jaké se pod to nosí spodní prádlo. Já osobně nosim boxerky a když si ty kalhoty obleču tak to vypadá hodně nevzhledně

Děkuji za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 16.03.13 14:48

Důležitější než vzhled je, jestli jsou boxerky funkční. Bavlna je špatné řešení.

No a co pod, teď v chladnějším počasí se nechají použít třeba spodní funkční kalhoty z Lidlu, které jsou těď v akci. V létě jezdím jako většina "na ostro". Je to nejpohodlnější.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 16.03.13 18:56

nenosí se nic

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.03.13 21:29

Já osobně používám thermo boxery letní, teď máš něco podobného v Lidlu

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.03.13 20:39

Jdu na to obráceně, vezmu si cyklokraťasy s vložkou a pak oblékám jakékoli zimní kalhoty =) levnější varianta - navíc jedny zimní kalhoty z lidlu mám a jsou atypicky ušité - vložka moc vpředu, krátké nohavice a dlouhé šle (asi jediné, co mi v lidlu nesedlo).

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.