Svalová hmota,výživa

Od: Datum: 14.03.13 14:55 odpovědí: 1 změna: 14.03.13 15:03

Dobrý den, je mi 12 a chtěl bych být silnější (jsem trošku slabý) :D mám 2x činky 1,3 kg a jednu 3 kg nenašel by se někdo kdo by mi napsal jak správně jíst, kdy jíst , co jíst s jakými činkami cvičit (můžu si dát i dvě k sobě) kolikrát týdně cvičit ,kolik minut cvičit za ten den a kolik kliků prostě atd ... :D :D a nepište mi prosím ,že mi to nikdo takový plán neudělá nebo se mám jít poradit do fittnes centra díky za odpověd ;)


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.03.13 15:03
 
avatar

Ahoj. Řeknu to stručně a výstižně. Je Ti 12 let. Tím je všechno dané. Jez hodně složených sacharidů (tmavé pečivo, rýže, těstoviny, atd.) a průměrné množství bílkovin. Ve škole si dej na oběd normálně třeba rybu nebo vepřové či kuřecí stehno. Nijak to nepřeháněj, nejsi velký, abys mohl dát svému tělu co proto. Nemůžeš začít přijímat kilogramy výživné stravy a makat jako bejk ;) Cvič převážně se svojí vahou těla. Kliky, jak široké, tak úzké. Časem můžeš s batohem plným pet láhví naplněných s vodou, to samé dřepy. Časem opět přidej batoh. Hodně jezdi na kole, běhej, atd. Dělej sklapovačky, leh-sedy, výpony na špičkách a různé cviky, ale pořád jen s vahou těla. Na činky se vykašli, větší přínos bude zpevnit tělo a postupně ho připravit na větší zátěž, než hned začít s činkami. Těmi zatížíš jen určité partie, což nechceš, protože začínáš, jsi mladý klučina a tudíž potřebuješ hlavně zpevnit ;) Jasan?

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.