Balet v okolí náchoda?

Od: Datum: 03.03.13 13:34 odpovědí: 7 změna: 03.03.13 19:13

Dobrý den, hledám baletní školu v okolí Náchoda (královehradecký kraj). Je mi 13 let a jsem mírně pokročilá spíše začátečníků vím, že jsem na to už dost "stará", ale balet miluji. A nerada bych chodila do skupiny s malými dětmi. Klidně budu chodit i s mrˇňaty abych se to naučila, ale současně bych chodila i do mé věkové skupiny. Jsem celkem dost obratná. dokážu provaz i roštěp a myslím, že jsem schopná se vše naučit. budu moc ráda když mi nějakou školu doporučíte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: adullka*
Datum: 03.03.13 13:35

pardon, zařadila jsem do nesprávné kategorie =DD

Od: artik*
Datum: 03.03.13 15:26

balet už děláš, nebo chceš začít?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adullka*
Datum: 03.03.13 16:31

Začít. Ale opravdu bych zabrala. Chodila bych klidně každý den =D =))

Od: artik*
Datum: 03.03.13 17:06

tak to si myslím, že je pozdě . Víš co už holky ve 13letech ovládaj? Nikdo se s tebou nebude na tréninku zdržovat . Jestli je šance tak začít od prcků. Dcera začínala ve 3letech . Raději začni dělat nějaké tance,ale na balet už je fakt pozdě .Nebo ti mohou rodiče zaplatit učitele baletu,ale to se musíš domluvit s nima

doplněno 03.03.13 17:07:

ale balet se normálně dělá i 5x do týdne, tak kdy to chceš dohnat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adullka*
Datum: 03.03.13 18:33

No, toho učitele bych brala. Ale rodiče mi to nedovolí. Je to příliš drahé. Hledala jsem na netu a psali tam, že začít můžu i v 15ti. Myslím, že bych to zvládla. Domahodně trénuju. Dokážu už pár věcí... Každý den se protahuji a na pohodu si přitáhnu v leže nohu k čelu. Sestra mi pomáhá s takovým tím jak se leží na zádech a někdo vámpřitiskne nohy k zemi od sebe. Sestra mi na ně lehce šlape a dám to tak na půl. Docela o bolí, ale zvládám to. Kolik je Vaší dceři teď? Mohla by mi třeba přes e-mail pomoc s nějakými kroky? Byla bych Vám moc vděčná. a o nějaké té škole nevíte? vážím si Vaší odpovědi. =)

Od: artik*
Datum: 03.03.13 19:00

ohybnost těla není všechno . Jak jsem psal nikdo tě nevezme mezi starší, protože je budeš brzdit . To je jako když by šel začátečník AJ mezi pokročilé . znáš nějaké kroky? V tomhle věku už musíš ovládat balet na špičkách ( baletních) . Dcera má i nějakou knihu ( Anna Novotná Balet nás baví ) je tam toho docela dost ,ale né všechno . Jinak se i balet platí někde více někde méně já platím 2000,- na půl roku . Holce je 14 a už má zasebou spoustu představení ( Louskáček - hlavní role Klárka , labutí jezero,z pohádky do pohádky, popelka,divotvorný hrnec, ) je to dřina a hrozně to bolí.

doplněno 03.03.13 19:46:

jestli to děláš dobře tak s tím ti poradí jen někdo kdo to už dělá jako profík . Nejde se naučit kroky podle knížky . Doporučuju zajít u vás do divadla a tam se podívat na trénink a zeptat se . Kontak na dceru vám bohužel nedám .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adullka*
Datum: 03.03.13 19:13

Kroky neznám. Ale hned zítra se vydám do knihkupectví a koupím si nějakou knihu ze které všechno nastuduji. Na dřinu a bolest jsem připravená a to mě neodradí. Se špičkami se může začít až po nějaké době tréninku, že? Hmm...tak do píštího roku bych to mohla aspoň trošičku zvládat. Brzdit? Ach ne. Nechci je brzdit...jen miluji balet. chtěla jsem začít už někdy ve třetí třídě ZŠ, ale neřekla jsem to mamce...takže jsem nezačala. I když... Kdybych opravdu hodně moc zabrala tak bych za měsíc mohla zvládnout kroky a zvíšit si ohebnost (vím, že ta není vše, ale taky tam hraje nějakou roli). Budu trénovat několik hodin denně a půjdu si za tím. Dal byste mi prosím e-mail nebo nějaký jiný kontakt s Vaší dcerou, pokud bude souhlasit? Jen aby mě seznámila s nějakými kroky taky třeba posoudila (podle videa) jestli mám na to, abych zvládla dohnat několik let...? Samozřejmě pochopím, jestli odmítne. Ale kdyby přijala, byla bych štěsím bez sebe. Mockrát Vám děkuji.

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.