Ublíží mi po dlouhé době zase sportovat?

Od: Datum: 01.03.13 20:19 odpovědí: 6 změna: 23.03.13 19:28

Ahoj,mám takový "problém. Jsem v deváté třídě, tudíž jdu příští rok na střední. No a před dvěma lety jsem přestala závodně tancovat a nějak jsem vyšla ze cviku. Chtěla bych příští rok začít zase na sobě makat. Jako chodit běhat na stroji, plavat a tak. No a chvi se zeptat, jestli to nebude nějak narychlo,aby mi to neublížilo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.13 20:23
Když budeš zvyšovat zátěž postupně, tak ti to nijak neublíží.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.03.13 20:23

chceš začít příští rok běhat a ptáš se jestlito není brzo? - děláš si z nás srandu?

ale odpověď je : ikdyž začneš sportovat zítra nebude to narychlo

Ohodnoceno: 0x

Od: zelive*
Datum: 01.03.13 20:34

Nedělám si z vás srandu! jen prostě teď nemám čas protože se blíží přijímačky a tak, takže nebudu cvičit, což už bude od mého pravidelného cvičení doba:3 roky..a když potom začnu chodit do posilky atd, tak jestli to nebude narychlo!

Datum: 10.03.13 11:19
Ja myslím, ze času mas dost, kdyz můžeš dávat nesmyslné dotazy na net .

Datum: 03.03.13 07:31

Když začneš znovu sportovat, pak se ti fyzička rychle a bezproblémově vrátí. V patnácti je to jedno.

Proč ale píšeš, že začneš příští rok? Běhat po venku je lepší než na pásu, jezdit na kole je lepší než na rotopedu a být tebou, tak do nějakého fitka vůbec nelezu. Jaro je tu, můžeš začít hned. :)

Ohodnoceno: 1x

Od: marcelas*
Datum: 23.03.13 19:28

Teda kdybys to psala 28.12. tak by to bylo OK, ale takhle 9 měsíců dopředu...neboj, to nebude brzo ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.