Jakou forbalku vybrat?

Od: Datum: 01.03.13 15:16 odpovědí: 3 změna: 05.03.13 10:27

Ahoj,

blíží se synovy narozeniny a on chce novouflorbalovou hůl. Díval jsem se po netu a našel nějaké tabulky takže tvrdost atd je mi jasná. Spíš by mě zajímal "typ" - zda vybrat Canadien, Exel, Unihoc nebo něco jiného.

Prosím vezměte na vědomí, že jsem úplný neznalec florbalu :D

Dot. Florbalka by neměla být dražší než 1500Kč ale zas ať to není nějaký šunt


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 01.03.13 18:31
 

Taky nejsem znalec, ale syn to hraje závodně osmým rokem. Myslím, že na začátek sis vybral dobře až až, hlavně správnou délku. Zkrátit jde vždycky, ale prodloužit už ne. Pokud u toho zůstaneš a patříš k mladším, tak si během roku budeš hledat něco novějšího, modernějšího, protože i tohle se stále vyvíjí, takže do těch 1500 je pro začínajícího hráče až moc vysoká laťka.

 
Od: ezioflorbalista
Datum: 02.03.13 20:12
 

No já florbal hraju závodně a moje oblíbené a kvalitní zančky jsou Fat Pipe, Zone, Exel, Salming a Unihock. Měl jsem canadien, ale ta se hned zlomila. Určitě taky záleží jestli váš syn hraje závodně nebo ne. Pokuď si hraje jen tak, tak je v podsta´te jedno jakou má florbalku. Jinak pokuď hraje závodně určitě musí mít certifikát IFF a nesmí se zkracovat jak tady někdo psal to by pak v zápase dostal červenou kartu a byl by vyloučen do konce utkání.

 
Od: ondrasik
Datum: 05.03.13 10:27
 

Syn by chtěl hrát závodně, ale teprve začíná. Zatím trénoval s vypujčenou florbalkou, takže jsme se rozhodli mu pořídit vlastní. Díky za tipy - o tom certifikátu jsem už slyšel ale to s tou červenou kartou je pro mě novinka.

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.