Kde koupit domino?

Od: Datum: 28.10.12 21:52 odpovědí: 3 změna: 05.11.12 16:41

asi to sem úplně nepatří. ale nevím do jaké rubriky bych to dal.

sháním domino, nejspíš plastové, něco na ten způsob jak se dá najít na youtube jak z toho staví ty metrové (i vyšší) pyramidy, stometrové řady apod. čili ne domino s krtečkem, ale hromadu plastových kostek bez čísel, bez potisku, jde jen o kvantitu.

ať na webu hledám jak hledám, nikde to nemůžu najít :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.10.12 22:36
avatar

http://shop.annaviktorie.cz/H…-240-dilku-1123807000037.aspx

Pokud se jedná o stovky nebo tisíce kusů, tak si zadej poptávku třeba na http://www.aaapoptavka.cz/. Pro firmu, která se zabývá zpracováním plastů nebo ještě lépe pro truhláře to bude legrace vyrobit a určitě by se dala domluvit i slušná cena. Myslím, že vhodnější materiál by bylo tvrdé dřevo. Bude těžší a méně klouzavé než plast. U plastu bych viděl problém i v přesném dodržení roviny ploch.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.10.12 22:45
avatar

Kdysi jsem potřebovala něco vysoustružit ze dřeva, takové placičky, na kt. jsem malovala a velmi ochotně a levně mi to vyrobili zde http://www.kupendo.cz/ - pokud to tedy může být dřevěné, jinak plast třeba vyrobí zde http://www.fasset.cz/ , ale tím, že dělají prototyp s formou, to bude asi dražší, si myslím.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: zooh*
Datum: 05.11.12 16:41

Domino není těžké sehnat, podívej kolik jsem našla já jen jedním kliknutím: http://www.popron.cz/exec/sea…campaign=ba&actionnumber=9057 tady jsou nějaké bez ničeho http://www.popron.cz/haba-dre…campaign=ba&actionnumber=9057 a tady ty jsou úplně obyč http://www.popron.cz/domino-2…campaign=ba&actionnumber=9057 :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.