Posilovací věž - zkušenosti

Od: Datum: 03.09.12 02:32 odpovědí: 10 změna: 03.09.12 15:38

Nazdar všem!

Máte někdo zkušenost s něčím takovým nebo obdobným? Obdobným = podobná cena.

Formerfit Apex 1522 - třeba tady http://www.fitham.cz/555-formerfit-apex-1522

Zajímalo by mě, jestli to něco vydrží (při používání jedním člověkem), jestli to vůbec k něčemu je a jestli to není jenom předražený šmejd.

Díky za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.12 06:27

mam takovou zkusenost, ze clovek se tezko donuti na tom cvicit, tak po uspesnem zacatku se ztoho stane zbytecny kram.

Datum: 03.09.12 06:38

Je to drahé!
Permanentka do posilovny bude lacinější a vejde se do peněženky!
Porucha stroje v posilovně se Vás nebude týkat.
A v bytě nebude žádný po jistém čase nevyužívaný stroj překážet a smrdět po potu.
doplněno 03.09.12 06:45: V posilovně je většinou odborný trenér nebo dozor, pravidelná kontrola a údržba strojů. A také plno pěkných děvčat, případně hochů.
To vše by Vám u této mašinky v bytě mohlo chybět!

Od: tomasgulas
Datum: 03.09.12 06:43

To jste mě, chlapi, oba dojali *smich* O mou morálku skrzevá cvičení nemusíte mít strach, věšák by se z toho nikdy nestal. Do posilovny nechci, takže by mě zajímaly zkušenosti tak nějak... konkrétnější ;)

A s tou cenou... no já si nemyslím, že by to bylo až tak hodně, pokud by se tedy jednalo o kvalitu.

Datum: 03.09.12 12:19

Když on je právě problém v tom, že asi nikdo nezná nikoho, kdo by v domácích podmínkách na tomhle vydržel cvičit - a tudíž ani nejsou zkušenosti s životností takových strojů :-D Osobně hodně doporučuji přihlédnout k hlučnosti vzhledem ke svým časovým možnostem - nárok dělat rachot máte teorerticky do desíti, slušnost je končit s obtěžujícími hluky kolem osmé. Tohle samozřejmě není běhadlo, ale když si tak vybavím různé věci v posilovně, některé vydávaly zvuky, které by se večer rozléhaly nemístně.

Od: laybor*
Datum: 03.09.12 12:33

U toho stroje chybí ten největší základ - těžké tlaky na nohy .

Benč jenom 100kg - bude časem asi málo.

Zjisti si ,na co se vztahoje 2 letá záruka - prdne ti lanko a aby ti neřekli že jsi stroj přetěžoval ,tím pádem bez záruky.

Datum: 03.09.12 15:09

To mě také napadlo, že 100kg nebude moc. Ale já to bral tak, že bych na tom třeba rok cvičil a potom se, s obrovskou nelibostí a se sedativy (teď vtipkuji) vydal do posilovny. Už takový jakoby "rozcvičený". Ta věž by zůstala potom doma pro takovou kondičku, řekněme...

Ale jak jsem psal dole - kašlu na ni.

Datum: 03.09.12 13:17

Vyhozené peníze, poněvadž je stroj značně ochuzen, je zamereny na tahove cvičení, nikoli tlakové, tudíž postrádá smysl a musel bys ještě nějakou masinku s cinkama dokoupit pro kompletní procvičení všech svalových partií. Za dvacet tisíc mám zajištěné vstupné do posilovny nejméně na tři roky dopředu, a hlavně tam dostanu zdarma od vyspělých kulturistu moře rad, jak cvičit to co ono a jak se stravovat, tudíž za své peníze dostanu podstatně více a taková rada je nad zlato. Klidně si ten stroj kup, ale člověk čerstvé posilovně bude za stejnou dobu daleko vic vymakany, než když cvicis doma i třeba ve dvou. Je to rada několika kulturistu a já ze své vlastní zkušenosti můžu potvrdit, ze cvičení doma je ztráta času i peněz

Datum: 03.09.12 15:06

Dobře, díky za názory. Kašlu na ni. Je to sice prekérní situace, protože mě do posilovny nikdo nedostane (byl jsem tam před 18 lety a málem jsem se z těch lidí zablul).

BTW, náhodou znám pár lidí, kteří cvičí pouze doma (kůlna, sklep) a na rozdíl od těch rádobymachrů v posilovnách nějak vypadají. Ale na druhou stranu musím uznat, že jsou vybaveni de facto jenom činkami, žádné stroje.

Datum: 03.09.12 15:17

Vyzkousej www.cviceni-doma.cz Precti si, podivej se na diskuzi, registruj se zacni makat. uvidis sam ,ze to jde i bez naradi ;)

Datum: 03.09.12 15:38

Díky za tip. Mrknu na to dneska v práci. Já se už díval na posilovani.net (asi znáš) a tam je také nějaký plán. Docela se mi to líbí, ale ten, co ho píše (Tetsuo nebo jak), je naprostý extrémista skrzevá výživu *smich* Ale píše to upřímně - nejtěžší je dodržet výživu, to cvičení už člověk zvládne...

Což mě docela stresuje, protože jsem právě zbodl celý Fuet *haha*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.