Čím nahradit sklapovačky?

Od: Datum: 16.08.12 17:11 odpovědí: 5 změna: 18.08.12 00:00

Věc se má asi takto: kvůli špatným zádům mám omezenou pohyblivost, ne sice pro běžné úkony (prováděné s citem a naučenými triky), ale určitě pro nějaké soustavnější cvičení. Všechno se mi už povedlo dobře vychytat, kromě břicha. Břišní svaly bída a navíc by ta pneumatika potřebovala trochu obouchat Kdyby šlo dělat sklapovačky, bylo by to raz dva... Neznáte někdo nějakou fintu, jak posílit břicho v domácích podmínkách bez nich?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.12 18:30

Zvedáním nohou střihy, kmity "jízda na kole"

Další cvik je v lehu na zádech pokrčit nohy, chodidla jsou opřena o zem a obě nohy střídavě překládět vpravo a vlevo.

Od: dlouhebidlo
Datum: 16.08.12 19:07

To překládání se chvíli dá, pěkně to rozhýbe pánev, ale do břicha mi to nejde :( Zvedání nedám, to už by mě pak museli zvedat. :-D

Prý mám zkusit obruč... to je ale taky jenom rozhýbavací? Lepší asi než nic.

Každopádně díky za tipy

Od: axlik*
Datum: 16.08.12 18:32

Zaprvé necvič JENOM břicho a zadruhé cviků je mnoho kde není potřeba pohybu se zády..Můžeš se držet na hrazdě a zvedat nohy do vzduchu, jednodušší metoda je v leže ale ne už tak efektivní. Nohy se zvedají do pravýho úhlu. Pak zkracovačky, zvedá se pouze lopatkami a bedra při tom leží na zemi. Zkus hledat na googlu, určitě toho najdeš spooustu..

Od: dlouhebidlo
Datum: 16.08.12 19:03

Necvičím JENOM břicho, naopak břicho je jediné, co necvičím :-D To jmenované mi bohužel záda nedají :-/ Dokud se neozvou, člověk by neřekl, čeho všeho se účastní.

Datum: 18.08.12 00:00

Pneumatiku sundate aniž byste musel břicho cvičit. Jestli máte zablokovane záda, je třeba sa zaměřit na ně.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.