Nejlepší kloubní výživa

Od: Datum: 13.08.12 05:51 odpovědí: 6 změna: 13.08.12 12:23


Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jakou byste mi doporučili kloubní výživu. Mně už někdo nabídl Colafit, který se běžně prodává v lékárnách.


Stránky na výrobce: http://www.dacom.cz/kloubni-vyziva.html


Kdybyste znali nějakou lepší, poraďte. Může být i dražší. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.12 06:29
avatar
Já už roky na artrozu po(u)žívám Condrosulf. Ovšem na lékařský předpis, nedám na rady typu JPP. Laciný zrovna není, tříměsíční kůra přijde na 45 €.
http://www.informacieprepacie…oza/liecba-artrozy-condrosulf
Navštivte ortopeda, měl by posoudit vhodnost výživy. A stav kloubů posoudit i v souvislosti s celkovým zdravotním stavem!
doplněno 13.08.12 06:36: Samozřejmě že i moje rada je typu JPP...
Nevíme příčinu bolestí, ani typ onemocnění. Další možnosti. http://www.informacieprepacie…rie/bolesti-klbov-a-svalov/14
Jednoznačně ortoped!
doplněno 13.08.12 12:15: Na moje bolesti kloubů je nejlepší pohyb. Když s hekáním ráno vylézám na kraji lesa z auta, kolena a koxy se hlásí s plným nasazením...
Po tříhodinovém courání po lese se zpátky k autu s košem plným hub nesu jak tínejdžr!
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.08.12 11:20
avatar

Souhlas s Hejkálkem. *palec*Jen k té výživě! Trápím se s psoriatickou artritidou drahně let. A vloni jsem dostala nový kýčelní kloub. Chodím k ortopedům a revmatologům jako do houslí. Všude a všech se ptám, co bych pro své klouby mohla a měla udělat já. Všude, naprosto bez rozdílu slyším, jestli máte potřebu něco pro klouby udělat, je to jen váš subjektivní pocit, kupte si cokoliv, když na to máte! Je to naprosto zbytečné, trávení je postaveno tak, že zlikviduje všechno dokonale. Jsou to fámy a placebo. Kdyby potravinové doplňky byly řešením nebo alespoň pomocí, měli bycho čekárny poloprázdné.*hej* Zajděte k ortopedovi, případně revmatologovi. Je rozdíl mezi artrozou a artritidou. Všemu se říká revma. A to bude váš problém, který vyřeší jen lékař.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.08.12 12:23
avatar

Inu, Hejkalové to mají v dnešní době těžké. Běhají po lese za každého počasí a to vepřové koleno si neuvaří a neuvaří, aby dodali svým kloubům nějakou tu lepší výživu...:D...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mil®
Datum: 13.08.12 11:26
avatar

Domácí sulc a domácí tlačenka.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.08.12 11:50
avatar

To jsem doktorům také navrhovala. A prý cholesterol a zanesené a ztvrdlé tepny?! A medvídci gumítci? To prý cukr a barvivo. *plac*Smutný příběh.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mil®
Datum: 13.08.12 12:13
avatar

Babi to je jasný. Všechno muší bejt libový. Hlavně aby tam byly rozvařený a namletý ty chrupavky a šlachy a trochu i kůže. Ale stejně je to po určitým čase hnusný. Jed jsem to asi rok, ale stav se zlepšil. Fakt.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.