Jak se namotivovat ke cvičení

Od: Datum: 03.08.12 21:31 odpovědí: 4 změna: 12.09.12 16:44

Ahoj, mám takový problém - závodně plavu a v posledních měsících se i celkem dost věnuji posilování, ale už mi občas dochází síly. Jenže když si řeknu "OK pět minut nic neudělá" tak se mi potom nechce už vůbec *zed* ... mám do iPadu stažený nějáký "motivation song", jenže ve vodě to pustit nejde ... nevíte někdo prosím jak na to? měli/máte jste někdy takový problém? - a jak jste ho vyřešili? děkuji za všechny odpovědi

doplněno 03.08.12 21:31:

* myslím pět minut odpočinku

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.12 23:04

Chce to motivaci. Najděte si cíl. Člověk co chce zhubnout musí věřit že zhubne a k cíli ho táhne touha pro tenkém těle. Váš cíl by mohl být vítěztví nebo touha být lepší než ostatní.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.08.12 23:06

každý na to má jinou fintu, mě se osvědčilo dát si hodinu dvě předem proteinový drink... vypití je snadné, pohodička a potom vím, že už musím, jinak by se mi z toho neudělaly svaly, ale sádlo. Na mě to zabírá. *smich*

Datum: 04.08.12 17:57

Mrkni se sem, třeba Ti to pomůže. Mně to do začátků pomohlo:

Datum: 12.09.12 16:44

jj, to znám taky. Na posilovně mi vždycky připadalo nejzajímavější hovět si v klidu na žíněnce a dívat se, jak se ostatní namáhají.

Svoji lenost jsem lámal tím způsobem, že jsem si v duchu hlasitě řekl: JSEM BLESK! BUM! a bleskově jsem začal cvičit.

Možná vám tato metoda pomůže taky. Po pár minutách cvičení je lenost pryč a pak už jde všechno samo.

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.