Ramzová- kde nechat boty po dobu lyžování?

Od: Datum: 28.01.13 18:15 odpovědí: 1 změna: 28.01.13 20:38

Zdravím, byl někdy někdo z vás lyžovat na Ramzové? Já se tam chci v neděli vydat s kamarády vlakem z Olomouce, ale nevíme jestli se tam dají někde uschovat boty po dobu co budem lyžovat.

Myslím to tak, že tam přijedem vlakem a půjdeme ke kopci kde se přezujeme do lyžáků. Jenže nevíme kam s botama. Je tam možnost úschovy v nějaké úschovně nebo lyžařské škole? Samozřejmě počítáme s tím že to není zadarmo :D Nebo si budeme muset boty nějak vozit s sebou? :/

Všem moc děkuju za rady ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 28.01.13 20:38

A kde je necháváte v jiném SKI areálu? Já v baťohu pod sjezdovkou a ještě mi je nikdo nešlohl. Asi máte na mysli úschovnu jak na nádraží, že jo? Tak tam vloni nebyla, letos nevím. Vlastně si ani nemohu vzpomenout na areál, kde jsem jí viděla.

P.S. Ramzová - je dobré si jí vyzkoušet, ale jednou za život. Úzké, strmé průseky v lesích = sjezdovky. Asi chcete vyzkoušet 3 km sjezdovku, ani ta mi v srdéčku nezůstala. Možná by se mi tam líbilo třeba hned po Silvestru, když jsou hory prázdné. Přeji pěkné počasí bez vězru neboť byste tam zmrzli.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.