Grosový tranažer- zlobí čidlo tepové frekv

Od: Datum: 04.07.12 20:25 odpovědí: 2 změna: 08.08.12 07:44

Mám Kettler Verso 307- čili dost dobrý stroj, ale najednou závada- upozorňuji že bylo vše OK a nyní když si dám klipsnu na ucho, tak na displeji mi naskočí pouze "P"- čili neukazuje žádný tep. Ovšem jak to z ucha sundám a volně se mi klipsna dotÝká sem tam těla nebo když ji sevřu do DLANĚ , tak to ukazuje. Prostě klipsna musí být zavřená, tak je vše OK- jak ji rozevřu a dám na ucho nebo na prst atd. tak neukazuje displej žádný tep. Vizuelně jsem vše projel a nic nevidím a hlavně TO NECHÁPU. poradíte? díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lubo888*
Datum: 18.07.12 01:53

Ahoj

No zrejme je závada na kontakte klipsy. Buď to rozoberieš a zistíš zavadu a budeš to vedieť opraviť (nepoznám Tvoje zručnosti) alebo to nerieš a tep meraj tak ako popisuješ a zavesíš si to trebárs na ruku bez rozovretia klipsy.

Od: york*
Datum: 08.08.12 07:44

Kontakty jsou OK a to v té dlani už taky blbne. Prostě nevím.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.