Posilování vs syrová vajíčka

Od: Datum: 19.06.12 20:17 odpovědí: 4 změna: 19.06.12 23:41

Dobrý Den tady kolega se ptal jestli syrová vajíčka jsou dobré na posilování.Komentáře tam nebyly, mohli byste mi někdo zkušenej napsat jestli jeto pravda, piju je ale mám někdy obavu.Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 19.06.12 20:27

Syrová vajíčka rozhodně nejsou nutriční chybou - obsahují bílkoviny. Kromě nich je ale dobré jíst i dost masa a zeleniny/ovoce...

;)

Ohodnoceno: 1x

Od: jajina*
Datum: 19.06.12 20:29

:Dno nwm nwm :D spíš je pravtěpodobnost že dostanete samoelu*sok*

Datum: 19.06.12 20:58

Dobrý den, dala bych si pozor na čerstvost a kvalitu, aby jste pak neposiloval jen svěrač...*ee* a místo přibrání pak rychle nezhubl já bych spíš koupila instantní protein a po tréninku pila koktejl.

Datum: 19.06.12 23:41

Vajíčka jsou dost dobrý zdroj bílkovin, ale jen bílky. Lepší je sušený vaječný bílek s 80% bílkovin , má vyvážené spektrum aminokyselin. Řadí se ale o "pomalý zdroj" , rychlost trávení a vstřebávání je poměrně pomalá, hodí se tedy na noc, podobně jako tvaroh jako ochrana před katabolickým stavem. Po tréninku nebo na snídaní je lepší rychle vstřebatelný protein.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.