Vybíjená - nepřehodím hřiště

Od: Datum: 02.06.12 19:20 odpovědí: 5 změna: 03.06.12 08:30
avatar

Zdravím!

Mám menší problém. Ve škole začíná vybikové období a učitelka vybírá hráče do soutěže. Dříve jsem hřiště přehodila, ale teď hodím tak do půlky trasy! Jak to nejlíp natrénovat? Chci se zúčastnit té soutěže... Hraju basketbal, o házení není nouze, takhle již trénuji. Jen se ptám, jestli neznáte nějaké další "finty"...? Je mi 12 let a jsem holka, tak něco přiměřeného, prosím.

Hezký den, mrňousek *slunce*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 02.06.12 19:59

Mrňousku - dle počtu tvých dotazu a příspěvků zde, bych ti poradila - Méně lapět na zadku u PC a více sportovat!

Nemůžeš být všude, když jseš zde, nemůžeš být na hřišti ...

doplněno 02.06.12 22:37:

hele děvče, čím jsem tě tak rozladila? Že máš víc sportovat? Však jsi jinou odpověď od rádců nedostala, kouzla nefungují a nic není zadarmo, takže přidej v pohybu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.12 20:23
avatar

Prosím pěkně, já tu nejsem pořád, já jen občas dám dotaz či odpověď, ale většinu času jsem na zhradě na houpacím laně, nebo na hřišti. Takže tuhle odpověď si, bez urážky, strčte za klobouček. ;)

Od: tomasgulas
Datum: 02.06.12 20:53

Už je to hodně let, ale když jsme na základce hráli vybíjenou, tak jsem chtěl být ještě lepší, než jsem do té doby byl. Tak jsem se normálně sbalil a chodit házet míčem do zdi. Nic zábavného, ale normálně pecky do zdi, míč se mi vracel. Po týdnu jsem dával takové rány, že jsem hřiště "nepřehazoval", ale házel rovně a letělo to přes celou tělocvičnu, jaké to byly šlupky ;) Obávám se, že jiná možnost, než trénovat, není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 02.06.12 21:07
avatar

Dobrý den. Jak dostat trochu švihu do rukou, je to jednoduché. Chce to, ještě jednu holku a kluka, nebo dva kluky. Vzít míč na vybíjenou a jít někam, kde se nic nerozbije, trénovat. Nejlépe to bude na hřišti. Postavit se proti sobě a na střídačku dávat si petardy. Holky, když chytají, tak dělají kočičí hřbety. Začít můžete na délce, co zvládnete. Postupně se budete od sebe vzdalovat a snažit se dávat, větší a větší petardy. Kdo nechytí, tak má trestný bod. Nejen, že jsme jako holky, vyhrály zápas, ale také se povídalo, že umíme dávat pěkné pecky, co se nadají chytat. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 03.06.12 08:30

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.