Jak se rychle naučit provaz

Od: Datum: 28.05.12 14:45 odpovědí: 5 změna: 28.05.12 22:06

Ahoj,

s kamarádem jsem se vsadil, že do dvou týdnů udělám provaz *smich* ... nevíte někdo jak to "urychlit"? Nebo musím jenom trénovat a trénovat a trénovat a trénovat? Díky ;)

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: polednice
Datum: 28.05.12 14:52

Chce to nastudovat základy gymnastiky.Když se budete snažit sama a silou,ublížíte si.Za dva týdny možná uděláte kotoul vzad.Jste pohybová?Musíte mít aspoň něco natrénováno.

Od: polednice
Datum: 28.05.12 14:54

Nevšimla jsem si že píšete v mužským rodě.Tak pan Bůh s vámi teda:)

Datum: 28.05.12 22:00

Já tedy nevím, jestli jste někdy cvičil a máte k tomu předpoklady... Ale do dvou týdnů těžko. Spíš si ublížíte a to bych vám nepřála. Já bych to asi obrátila - když provaz, tak provaz! Zkuste třeba http://www.survivor.cz/pleteni-lana/ . Vypadá to, že by to šlo zvládnout i dříve než na dva týdny! A materiál byste určitě kvůli sázce mohl zaměnit za dostupnější než jelení, nebo jiné zvířecí šlachy, nebo rozcupovaná vlákna z kůry stromu :).

Datum: 28.05.12 22:06

Jasně. "udělám provaz". Tohle má dva významy, vystřelte si z přátel a zvolte ten druhý, jak už psala zmatenka® :D sázku potom nemůžete prohrát, protože opravdu uděláte provaz.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.