Hokej vs. věk

Od: Datum: 21.05.12 14:44 odpovědí: 4 změna: 21.05.12 21:35

Dobrý den.

Chci se zeptat, jestli mám šanci na nábor do hokejových týmů. Je mi 14 let a na bruslích jsem byl naposled před 3 roky.. Nikdy sem o hokeji moc neuvažoval, ale poslední dobou mám dost chuť jenže nevím jestli už není pozdě... :(

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.12 15:13

Ahoj, nikdy není pozdě a člověk má jít za svým snem.

Datum: 21.05.12 16:24

Zdravím, je sice pravda, že takzvaně nikdy není pozdě, ale obávám se, že jsi šance už prošvihl. Do profi týmů juniorů berou daleko mladší kluci a do můžů zase vybírají většinou z juniorů. To bys musel být opravdu výjimečný talent, navíc píšeš, že jsi tři roky nebruslis - dobří hráči bruslí denně. Navíc léta trénovali fyzičku, zákroky, taktiku - to všechno tobě chybí.

Poptat se jistě můžeš, ale moc naděje si nedělej. Zkus se mrknout spíše po nějaké partě kamarádů, která pravidelně chodí hrávat hokej.

Od: aroff
Datum: 21.05.12 18:47

Začít ve 14 letech a 3 roky nestát na bruslích. Rovnou zapomeň na nějaký nábor do hokejového klubu. Přišel jsi minimálně o 7 let později. Já vím, že je to tvrdé a neříjemné, ale nebudu mazat med kolem huby, je to tak.

Sám by sis mezi klukama připadal trapně a brzo toho nechal. Trénoval jsem mládežnický hokej 11 let a věř, že kluci , kteří přišli v 10 letech už moc nestíhali a připadalo jim, že kolem nich ostatní jezdí na motorkách. To nemluvím otom, že kluci kteří začali už od příprvky neřešili čáry, postavení, a svůj prostor atd. atd. Už to prostě mněli "v krvi".

Domluvte se s pár kamarády a choďte si zahrát "Báčko"

Od: vebe1*
Datum: 21.05.12 21:35

Na nábor se mě to zdá už hodně pozdě,ale existují party kde hrávají pravideně a na nějaký okresní přebor by to mohlo stačit.Hlqavní je ale chtít a makat.nejlépe kdyby do toho šel i někdo z kamošů.Sám jsem hrával ten zmiňovaný okres a do dnes na to vzpomínám velice dobře.Ahoj a určitě to zkus.

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.