Weight Loss

Od: Datum: 30.04.12 08:48 odpovědí: 6 změna: 19.05.12 16:37

Ahoj chtěla bych se zepatat kolik tyto prášky stojí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: w1dowmaker*
Datum: 30.04.12 09:45

Vykašli se na prášky! Všechno je o jídelníčku a pohybu. Žádný prášek ti nepomůže k hubnutí! Radši ty peníze dej za vstup do fitka!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.12 11:25

Žádné zázračné prášky na hubnutí neexistují. Pokud by existovaly tak má jejich vynálezce už Nobelovu cenu a je bohatší než celý Microsoft a Apple dohromady

.

Jediné řešení je změna životosprávy a pokud možno tak k tomu i nějaký ten pohyb. Ale ani pohyb bez změny životosprávy nic neřeší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.04.12 11:55
avatar

Tazatelka se neptá na názor, ale na cenu. To je třeba respektovat. Takže Natali, cena se pohybuje cca 1. 000,- Kč. Ale ono se toto dělá i jako veterinární přípravek pro psy a kočky na hubnutí. Na internetu to najdete i se stejným složením - pro lidi i pro zvířata. Ovšem ten pro zvířata stojí méně, cca 200,- Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: katerinas*
Datum: 02.05.12 00:02

Mám velké zkušenosti s podobnými tabletami i se cvičením a hubnutím. Mě Weight Loss zbavil pocitu hladu, a stačí mi ještě menší porce. Ale beru tak jako jiné tablety s vlákninou větší dávky. Beru ráno 2-3 tablety a večer také 2-3 tablety a opravdu nemám hlad. Většina těchto tablet je velmi slabá, a tak se musí brát větší dávky. Zkuste brát alespo 2x 2 tablety a uvidíte jak to funguje, ale samozřejmě ty úbytky nejsou tak velké, jak inzerují. Já to beru proti hladu a funguje to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.12 14:35
avatar

Pocit hladu spolehlivě potlačí syrová zelenina a zároveň dodá tělu komplexní dávku vitamínů a minerálních látek. Má minimum kalorií a obsahuje hodně vlákniny, která prodlužuje pocit zasycení a zpomaluje vstřebávání cukrů. To je důležité, protože přílišné výkyvy krevních cukrů bývají jedním z důvodů záchvatů hladu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinaletenska*
Datum: 19.05.12 16:37

Jestli myslíš ty prášky, které jsou prezentované na podezřelé webové stránce bez adresy nebo jakéhokoliv kontaktu na prodejce, pak stojí 999 Kč. Jestli Ti můžu poradit, nekupuj a hlavně neužívej nic, kde neznáš původ. Na té webovce je uveden kontakt nekde do "pouště" v jižní Africe. Proč asi? Je to celé jen podvod. V případě nějakých problémů nikdo z ČR nepojede někoho hledat někde do Africké buše. :)

Celá ta webovka http://agn.medicalnewsreporter.com/ podává zákazníkovi lživé informace. Uvádí tam např. informaci o senzačním zhubnutí údajné Maria R. která pracuje pro Medical Healt News, měří 160 cm a je jí 38 let. Ve skutečnosti ta žena na fotce je francouzská TV reportérka a hlasatelka zpráv Mélissa Theuriau, která určitě nemá jen 160cm a už vůbec ne 38 let. Ve skutečnosti jí nebylo ani 34 let a pochybuju, že o něčem podobném ví - o nějaké podobné prezentaci na pochybném webu.

Stejně tak nevěř těm dalším senzačním výsledkům lidí, kteří zhubli. Kdyby ten prodejce měl čisté svědomí, nebude se skrývat, nebude mlžit a nebude si vymýšlet. Teď si představ scénář, že si to koupíš a bude to obsahovat nějaké svinstvo, které ti poškodí zdraví. Kde si budeš stěžovat, kde budeš hledat výrobce nebo prodejce. Vsadím se, že na balíku, který bys obdržela bude PO BOX adresa.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny sport
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.