Jak zatočit s podzimní depkou,či únavou?

Od: Datum: 08.11.12 23:21 odpovědí: 17 změna: 09.11.12 14:05
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: axlik*
Datum: 09.11.12 02:15

Cítím nechutenství, otravu, nic se mi nechce, nic mě nebaví, dokonce i do sexu mě musí partnerka nutit..

Všemu nahrává to, že už delší dobu neúspěšně hledám práci, všude si berou lidi s praxí a já dostávám jen odpovědi o tom jak vybrali jiného uchazeče..

Čili celý dny prosedím doma a nic se mi nechce..Probudím se do tmy, jdu spát do tmy..Myslím nebudu šťastnej dokud nebude svítit slunce a zpívat ptáci..

doplněno 09.11.12 02:15:

Vím, že to není rada, je to spíše potvrzení toho, že je nás takových víc..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 09.11.12 04:37
...A po tom všem se blíží Vánoce,konec roku...kdy vůbec nevím co vše se ještě dá stihnout.Unavená jsem celkem ze všeho.Už nemám ani sílu bojovat.Na vše v práci kývnu-jen aby byl klid.Jídlo mi nevoní.Když něco vařím,tak je ze mě automat-jen to tam nahážu,nespím tak jak bych měla.Usínám pozdě,stávám brzo.Celý den je potom takový divný a je mi neustálá zima.Přeji Vám aby vše brzo pominulo.Je to pech teda;)
Datum: 09.11.12 08:42
avatar

Je taková divná doba, spoustu lidí nic netěší, všude vládne jen pesimismus a zdá se, že se vytrácí taková ta obyčejná slušnost a veselost. Prostě sranda...

Axlik, naprosto chápu tvoje pocity, jsem na tom stejně, co se hledání práce týká, já nedostávám ani ty odpovědi od firem. A už se to táhne taky pěkně dlouho. Ale nemáš pravdu, už se neberou ani lidi s praxí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 09.11.12 08:46
To máte pravdu.Nic co by okolí do vás dalo a tím se potěšit prostě není.Snad jen ta usměvavá prodavačka pečiva co k ní chodím každé ráno.
Datum: 09.11.12 09:52
avatar

Tak to já nemám štěstí ani na tu usměvavou prodavačku pečiva;). "Pane, nezdržujte, už jste měl mít dávno vybráno..."

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.12 08:36
avatar

Na zub trnouci i boleni jine, tu konopnou koudel vdechovati doporuceno jest. Komensky :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 09.11.12 08:48
Jakože kouřící marihuanu ti se maj?
Datum: 09.11.12 08:58
avatar

to uz se nedovime, je to z roku 1630, a autor sam nam uz tezko rekne, jestli ty zuby bolet prestaly :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.12 09:53
avatar

Mám zkušenost se členem rodiny. Nedostatkem světla se v mozku tvoří melatonin, který velí, že je třeba spát, ale oko vidí, že hodiny toto neříkají. Tak je zmatak veliký.*hej* Připomínám každý podzim, ať si doma vymění žárovky za silnější. Dozvěděla jsem se totiž, že v psychiatrické léčebně doplňují léčbu světlem. Vyženou pacienty do kulturní místnosti, kde je spousta světel. A lidé, postižení depkami, tam, pod tím světlem, pobývají co nejdéle. *placni* Sama mám biorytmus rozhozený a letos se nemohu srovnat s posunem hodin. Večer začnu brzy klimbat a ráno jsem už hodně brzy vyspaná. Ale nemusím do práce, čas není mým pánem, zalomím to, když je potřeba. Když jsem nějaká moc špatná, začnu vymýšlet práci, která je na fyzičku a kde je vidět výsledek.:D Vy jste v jiné situaci. Zkuste koupit silné halogenky nebo zářivkové žárovky a svítit. Škoda času na depky a špatnou náladu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sepi®
Datum: 09.11.12 11:16
avatar

Mě z únavy spolehlivě dostává náš pes ))chlupatej čumák, kterej na nás čeká a je radostí bez sebe, když dojdem z práce domu .))ta chlupatá hlava, která se objeví ve dveřích a říká nám, jak nás strašně rád vidí .))ta veselá oháňka, která se může umávat ))v ten moment jde vše stranou a jdeme ven a máme všichni radost z toho, jak je chlupáč šikovný a za pamlsek a pochvalu je schopný se postavit na hlavu ))možná jsem neodpověděla správně .))ale u nás to tak funguje )) hezký den všem sépi

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 09.11.12 13:52

Chchi, to mi připomíná každodenní příchod z práce - pes rve hlavu do branky, jen zastavím autem, jak vlezu za branku, hodí mi nohy na ramena, olízne celý obličej, když nejsem dost rychlej a než přejdu dvoreček, mám bundu oslintanou jak kdybych se válel mezi chobotničkama*smich*.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.12 12:12

Ne, vůbec se necítím špatně - po letech se mi podařilo donutit se ke cvičení - chodím nyní 4 x týdně, a ještě další věc se mi podařila - každé sprchování končím ledovou vodou (zpočátku celá rodina slyšela, že se sprchuju, řvala jsem jak zavalenej havíř*sok*), ale tělo se dostalo úžasně do formy, strašně si libuju! A když už se kamarádka depka pokusí vlízt mi za krk, začnu doma dělat něco, co jsem dlouho odkládala anebo takové ty "chlapské" práce, co jsou za člověkem hned vidět- rytí, apod. Funguje to spolehlivě. A pak najít si každý den něco, na co se těšit, i kdyby to mělo být jen večerní počteníčko pěkné knížky.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.11.12 13:47
avatar

Zavalenej havíř?*haha**haha**palec*

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 09.11.12 13:07
avatar

Snad by bylo dobře vzít si příklad z medvědů, zalézt do nory, usnout a probudit se v dubnu...*smich*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: krkovicka*
Datum: 09.11.12 13:41
Tak na medvědy myslím pořád ti se mají.
Od: ladaadal*
Datum: 09.11.12 13:52

Já bych mohl jen do března, to začínaj první motovyjížďky:D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 09.11.12 14:05
Highway číslo jedna a po ní jede king Láďa jede autobusem... Tý ale autobusem nejezdíš:-D co to máš za chopera?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.