Věkový rozdíl 11let

Od: Datum: 15.12.12 20:20 odpovědí: 11 změna: 16.12.12 11:22

Dobrý večer,

chci se zeptat jaký věkový rozdíl je podle vás už nenormální (možná silné slovo, ale jiné mě nenapadlo)

otázka č. 2 myslíte si že když moje přítelkyně je o 11 let starší než já, že je to hodně?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.12 20:26
avatar

Záleží kolik ti je, jestli 15 tak je to trochu divné :) Jinak si myslím že když ji miluješ není co rešit a jestli někdo něco proti tomu má tak ať si trhne hnátou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.12 22:00
avatar

V dnešní době se, myslím, věkové rozdíly již neřeší. Má nejlepší kamarádka má také muže o 11 let mladšího a druhá dokonce o 17, a obě jsou velmi spokojené.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.12 22:06

myslím si že když je ten rozdíl moc velký tak na važny vztah to nebude... pokud nepočítám zlatokopky atd..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.12 22:10
avatar

proč by nemohlo? moje příbuzná si vzala muže o dvacet let staršího (jí je teď 25), jsou spolu už 5 let manželé a mají dvě děti. A jsou spolu šťastní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: doctor
Datum: 15.12.12 22:42

...tak hlavně aby byli za pět let spokojeni i ti hoši.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 15.12.12 22:39

Vzhledem k tomu, že chlapi vesměs umírají dříve, tak mladší jim vydrží. No ale mít pak babičku... Co je normální pro jednoho.. neptal bych se. Žijeme podle mínění jiných?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.12.12 07:42
avatar

Nakonec mezi známými osobnostmi je běžné, že muži si vybírají ženy klidně i o 40 let mladší. No a ženy zase koloušky. Je tam větší šance na dědictví.:D

Ale věk nám přibývá všem a není žádným tajemstvím, že ženy opravdu vizuálně stárnou dříve, než muži. Teď, když je Vám třeba 30 a paní 41, není to až tak markantní, ale až Vám bude 50 a jí 61, bude ten rozdíl jistě větší. Je to běh života a neodpářou to ani žádné masáže a kosmetické salóny.

Spíš chápu, když si vezme muž mladší ženu, než když si vezme o dost starší.

Ale to je jen můj názor a možná předsudek. My s Vámi nežijeme a tak je důležité, jaké je soužití vás dvou. Zda vám to nevadí, zda si jinak rozumíte...Je to prostě jen na Vás. Jaga,

Jen pro zasmání: paní z práce /měla asi 90 kilo a moc o sebe nepečovala/ si záhadným způsobem našla hocha o dost mladšího, štíhlého, pěkného. Na první pohled bylo patrné, že je to dosti nesourodá dvojice. Ti dva jeli na trhy do Polska. Chlapci se tam zalíbily rifle, zkoušel si je. Ona proti nim měla výhrady, nelíbily se jí a hlasitě to dávala najevo. Prodavačka, bodrá Polka, která se uměla domluvit i česky, do toho vpadla: Ále páne, máminka tomů něrozumí, co móderní. Óna nebůdě to nosit, to vy bůděte nósit. Óna tylko zapláti.

Ta paní byla ještě natolik "inteligentní", že to řekla pak v práci a tak bylo celý den o srandu postaráno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 16.12.12 09:58
avatar

Dcera mojí známé se rozvedla ve 45 letech kvůli tomu, že si nabrnkla kluka, kterýmu je 26 let.Ona vypadá hodně dobře, kdo jí nezná, hádá jí tak 30-35 let, ale to už je asi extrém...

doplněno 16.12.12 10:00:

Tazatel se ptá na vztah mladšího muže se straší ženou, ne naopak...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 16.12.12 10:02
avatar

Rozdíl 5-7 let bych nebrala tragicky, dneska jsou některý ženský ve zralém věku mnohem přitažlivější než nějaký tlustý neupravený dvacítky...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.12.12 10:16

ivik. Souhlas *palec*. A není to jen o vzhledu. Hodně chlapů kolem čtyřicítky přestává žít aktivním životem. Stačí jim papuče a televize. (Těm, co takoví nejsou se předem omlouvám). Tím nemyslím, že čtyřicetiletá ženská bude vymetat diskotéky. Ale v tomhle věku věku se většina žen nemusí starat o děti, které jí leckdy zabraly dost času. Teď chtějí trošku "poznat svět".

A kde máte navíc záruku, že když si najdete partnera(muže) staršího, že spolu budete až do okamžiku, kdy zazvoní zvonec a pohádky je konec? Mám hodně kamarádek, které si kolem čtyřicítky našly mladší partnery. Některé páry jsou spolu více jak deset let, jiné se rozešly. Některé ženy jsou konečně šťastné, jiné si sypou popel na hlavu.

Tady přeci nejde škatulkovat. Někdo je "starý" už v osmnácti, jiný si udrží mladistvost do vysokého věku. Někdo preferuje fyzickou krásu, jiný pohodu a klídek...

Takže šance, že to tazateli výjde je 50:50 ;),

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.12.12 11:22
avatar

Mít staršího partnera nebo partnerku není nenormální. Proč by mělo být? Psychologové mluví o mentálním věku, kdy každý je tak starý, jak se cítí. Něco na tom je, protože někdo je mladej i v padesáti, někdo je ve dvaceti zapšklej dědek. Možná se mi to jen zdá, ale poslední dobou těch dvacetiletých zapšklých dědků a zapšklých semetrik přibývá.

On ten váš hlavní problém asi bude jinde. Hledejte ho v budoucnosti. Vaší partnerce bude 40, vám 29 a kolem bude taková spousta mladých holek. Vydržíte spolu?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.