Kam pozvat holku na první rande?

Od: Datum: 31.01.11 20:56 odpovědí: 14 změna: 04.02.11 11:27

Ahoj, je mi 21 let a potřeboval bych radu. Ještě jsem žádný trvalejší vztah s holkou neměl a když jsem tu možnost měl tak jsem to většinou pokazil. Holku jsem se neodvážil oslovit a pak už bylo pozdě,protože už někoho měla. Tohle se mi stalo už 2x. Jsem uzavřenější typ, trvá my dýl než se z někým dám do řeči,držím si odstup asi povaha či co... Seznámil jsem se asi před rokem s jednou holkou, viděli jseme se asi tak 4x moc to teda není. Občes napíšeme po netu,že se někde musíme potkat: zábava,diskotéka atd.. Zatím se to nějak nedaří. Chtěl bych se sní moc poznat ale nemám prostě odvahu ji někam pozvat ikdyž moc chci. Ani nevím co povídat,moc toho nikdá nenamluvím. A nevěřím si, to bude taky velkej problém asi. A taky si řikám,že jsem jenom vyučenej automechanik aji tak pracuji. Proč by o mě měla mít vůbec zájem holka z gymplu která půjde určitě na vejšku. Kde budou inteligentnější a atd.. kluci. Asi o tem zbytečně moc přemýlím..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.11 21:07
avatar

Tohle bych vůbec neřešil, mám například kamaráda který nedokončil ani učiliště, takže má základní školu a má přítelkyni které je vysokoškolačka. Klape jim to již několik roků. Prostě zjisti jestli chodí třeba na ty diskoteky, nebo jestli by zašla na večeři atp. Prostě ji pozvi, hned podle reakce poznáš jestli má zajém. Jestli řekne jo máš na půl vyhráno :) Zbytečně nad tím přemýšlíš život je krátky aby jsi řešil takovéhle věci. Kdysi jsem byl taky takový neostýchaví, věř mi není důvod. Když to neklapne jdi dál srdce po čase zapomene a uvidíš najdeš lepší ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.02.11 11:35

Nevím odkud jsi, ale vzpomněla jsem si na jednu suprovou věc, která je ideálním místem pro rande - podle mě tedy.

Nazývá se to IQ park. Jde o rozsáhlou expozici s optickými klamy, hlavolamy, hrami, vše je na vyzkoušení. Člověk nemusí ale může vyzkoušet všechno a společně zažijete něco zajímavého a zároveň zábavného. Určitě to ocení, protože je to originální.

Je to v Liberci, dále je putovní výstava po české republice http://hryaklamy.cz/

Rozhodně bych doporučovala něco takového - kdy člověk vyvine nějakou aktivitu a pobaví se, ale má spoustu možností. Byla to několikahodinová návštěva.

Přeji hodně štěstí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: chlupatependolino*
Datum: 01.02.11 11:45

Pokud si spolu píšete nebo udržujete jakýs - takýs kontakt, je jasné, že vás k sobě něco táhne. Myslím, že pokud ji někam pozveš a ona bude souhlasit, budeš mít jedinou šanci jí ukázat, co jsi zač. Vycházej z toho, co baví ji. Jestli má ráda hvězdy, vezmi ji do planetária. Pokud je to milovnice zvířat, běžte spolu venčit pejsky z útulků. Pokud je sportovně založená, zkombinuj sportovní aktivitu se společnou večeří. Atd, atd, asi jsi pochopil, co tím myslím.

A co se týče toho, že jsi automechanik. Každý člověk, který má nějakou profesi, která ho živí, by se neměl podceňovat. Co ty víš - třeba budeš mít ve 30 letech vlastní síť autoservisů a budeš rozežraným Čechům dovážet cadillaky a mustangy z USA. Takže asi tak. Držím ti palce.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bumbalek
Datum: 01.02.11 12:04

Já bych ji pozval do postele, je tam pěkné teploučko, zvlášť když je venku taková zima *pusa*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radus*
Datum: 01.02.11 12:07

Hezké poledne :)

Opravdu nad tím moc přemýšlíte ;) , co toho vzdělání se týče , znám jeden pár kdy slečna vystudovala gymnázium a teď chodí na medicínu a kluk s kterým chodí má pouze zemědělku,ale mají se rádi,takže nějaké vzdělání neřeší :)

A k tomu,že nevíte kam byste měli jít , ze začátku stačí třeba jen obyčejná procházka venku, cukrárna, restaurace, kino, zoo, bazén,koupaliště pak třeba i koncerty nebo festivaly. Pokud má slečna ráda sport , co tak jipři první schůzce překvapit Paintballem s kamarády,vyjížďkou na koních,bowlingem... určitě bude nadšená a mile překvapená, myslím že takové odpoledne v sedle by si užila mnohem víc než někde v restauraci, čím originálnější první rande bude , tím líp ;)

Téma ke konverzaci jsou vždy a je jich plno :) Například se slečny můžete ptát na sourozence,rodinu,oblíbené pití/jídlo,plány do budoucna,volný čas,cestování,škola,práce,filmy/seriály,hudba,sport,zvířata... jen byste se měl vyhnout minulým partnerům,pokud se sama nezmíní,nevyptávejte se :) A hlavně nemluvte moc o sobě,spíš se zajímejte o ni :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.11 12:49

Souhlasím, že na vzdělání nezáleží. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že gympl ani vysoká škola nezaručují, že daná osoba bude inteligentní.

U zbytku jsem zcela opačného názoru, než Vy. Při první schůzce bych slečnu netahal mezi kamarády. To na spoustu lidí působí špatně, ty stydlivější se v neznámé společnosti stáhnou do sebe a také by mohla dojít k závěru, že jste stydlín Vy a bez podpory kamarádů si nenajdete společné téma.

Čím originálnější, tím lepší, to rozhodně není správná rovnice. Trocha nekonvenčnosti určitě neuškodí, ale vždycky je lepší se trochu oťukat, než začnete s něčím novým. Originálnosti bych si radši schoval až na další rande, kdy oba získáte trochu dojem, že má ten druhý zájem. Cukrárna má určitě něco do sebe (nacpat ji sladkým je podobné jako ji mírně přiopít vínem)

Vaše poslední rada je opakem mých zkušeností a veškerých postřehů. Zajímat se = ano. Vyptávat se, jak navrhujete Vy = NE, nemluvit o sobě? = nevzbudíte zájem. Vhodně se prezentuje (i tak můžete vzbudit dojem "tajemnosti", pokud vám o to jde. Stačí se okatě vyhýbat určitým faktům) Já nejradši najdu nějaké odlehčené téma rozhovoru, kterého se chytneme oba a občas vyprávím nějaké své zábavné zážitky, kterých se děvčata ráda chytají, nebo kontrují svými zážitky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radus*
Datum: 01.02.11 12:55

Kamarády jsem navrhla hlavně z důvodu, že ,,blaho" psal, že toho moc nenamluví a nevěří si , podle mě by se s lidmi které zná víc rozmluvil.

Psala jsem že ze začátku spíš ta cukrárna, i když je fakt že později jsem uvedla to ,,čím originálnější.." , ale to jen z toho důvodu, že mi kamarádka vyprávěla jak ji jeden kluk hned při prvním rande vzal na motokáry a tím si ji naprosto získal,vzhledem k tomu že je spíše sportovnější typ a na nějaké posedávání v restauraci ji neužije,ono samozřejmě záleží na tom co slečna ráda dělá apod. :)

A tím posledním jsem nemyslela aby o sobě nemluvil vůbec,spíše aby se vyvaroval tomu, že by hodinu mluvil jen a jen o sobě ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.11 13:14

Jejda! Nebyl jsem si jistý, zda jste žena nebo muž, ale kvůli nicku jsem se přikláněl spíše k muži.

Pán je nezkušený, potřebuje získat trochu sebedůvěry a samostatnosti. Navíc už slečnu trochu zná, o to by to měl mít snažší. Přítomnost kamarádů vnímám spíš negativně (a to i když jsou dobří). Když mě slečna hned po seznámení pozvala na akci se svými kamarády, tak jsem z toho měl také divný pocit. Ještě jsme si spolu nic nezačali a já už si připadal, že mě prezentuje jako svého přítele (ač to slovo nepadlo) Předpokládám, že pohled ženy ve stejné situace by byl podobný.

Věřím, že to mohlo být prima rande, ale je to dosti riskantní. Raději si budu jistý, že se dokážeme bavit spolu, než ji začnu bavit něčím jiným.

Pokud slečnu budete tím monologem nudit, nebo ji nenecháte promluvit, tak je to samozřejmě špatně. Většina lidí má větší problémy se pořádně rozkecat, než s tím, že by mluvili příliš. (a pokud, tak na světě panuje klišé názor, že ukecanější jsou ženy)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radus*
Datum: 01.02.11 18:52

V pohodě , nic se nestalo :) Nick má být myšlen jako zdrobnělina jména Radka -> Raduš ;) ...

A k tomu zbytku , souhlasím *palec* I když přece jenom někdy ,,Risk bývá zisk" :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.11 13:22
avatar

Svým způsobem máte pravdu s těmi kamarády..Kamarádka, když šla na první schůzku, tak jsem šla vždy s ní..A to z toho důvodu, že se cítila jistější a přirozenější, navíc netušila, co je ten člověk vlastně zač /v dnešní době nevíte/..Řekla i ctiteli, ať vezme svého kamaráda.. Taky mě naprosto odrovnalo, když oba donesli růži jak pro ni, tak i pro mě. Zvolili jsme první setkání v kavárně a témata k rozhovoru se jen hrnula..Každý řekl nějaký svůj zábavný zážitek a jiný na to navázal zase svým..Dokonce, ikdyž mezi těma dvěma nepřeskočila jiskra (protože ctitel se choval naprosto nevhodně, neustále se naparoval, jak se úžasný a dokonalý!), tak já jsem získala kamaráda..Prostě z nás 2 navíc se stali kamarádi..Nemusí to vždy dopadnout nový vztahem, ale třeba novým přátelstvím..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.11 13:37

Takže profit z toho mělo třetí, respektive čtvrté kolo u vozu? Hezké! Je to sice fajn, ale rozhodně to nebyl primární účel, to pánovi moc nepomůže

Navíc to to bylo pro ty dva snažší. Nepřišli na nikoho udělat dojem, byli uvolnění, nenucení vůbec by je netrápilo, pokud by se snad něco nepovedlo. Dělat garde je oddechovka (pokud váš kamarád není stydlivka a trémista, jako jeden z těch mých) Ale i tak... správný wingman se musí umět ve správnou chvíli vzdálit, když je vše na dobré cestě.

Uznejte, že pro člověka, který někoho někam zve a doufá, že se dají dohromady, je "jen" nové přátelství zklamáním.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sisinka*
Datum: 01.02.11 15:08

Vezmi ji na dvě deci, do kavárny. Víno tě zbaví nervozity a trochu rozváže jazyk. Je třeba ,aby jste si něco řekli a poznali se.

Na nějaký akce mezi kamarády bych s vyvoleným určitě nechtěla. A neřeš nějakej gympl, co si děláš mindráky, automenik není špatná profese.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.02.11 13:24
avatar

Jééjda, vůbec to nebylo myšlené, abych se tady chlubila nebo něco podobnýho..Byl to jen zážitek, který by mohl pána inspirovat..Šlo o to, že jsme všichni byli přirozenější a s ,,oporou´´ za zády. Možná by to bylo příjemnější i pro tu slečnu, kdyby mohla vzít kamarádku s sebou..

A s tím kamarádstvím - bohužel ne vždy jiskra přeskočí (to je chemie a tu člověk neovlivní), ale i tak pán i jeho kamarád může poznat nové 2 holky..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.11 11:27

Nevím, jak to vidím slečny, ale pokud chlap pozve slečnu na rande a vyplyne z toho, že budou kamarádi, je to obrovské zklamání a rána pro sebevědomí a ego.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.