Jak vydělat rychle peníze?

Od: Datum: 13.12.12 17:52 odpovědí: 5 změna: 14.12.12 00:28

Jak mám vydělat nějak rychlejš peníze nemusej to být nejaké velké prachy třeba 5 tis,je mi 15 a mám začínajicí kapelu,a cpeme do toho horzně te´d zezačátku peníze,a poškodila se nám aparatura takže se skládáme na novou,ale nemám prachy,a když te´d chodim do školy tak se tomu taky musim věnovat,a na víkendy málokdo zaměstná...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.12 18:52

Máš-li ukončenu povinnou školní docházku, můžeš někam na brigádu.

Jinak se poptat po sousedech, jestli nepotřebují s něčím pomoci.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.12.12 19:04

Máš-li začínající kapelu, je vás několik. Takže ať každý z vás osloví svou rodinu. Dědeček s babičkou a tak dál. Místo dárků penízky v obálce. Korunka ke korunce a máte pět tisíc.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 13.12.12 20:11

Počkej si na vánoce vaši rodiče vám určitě finančne pomohou...

Od: radarbrdy
Datum: 13.12.12 20:37

Co takhle zajít za opravářem necht spravit tu stávající aparaturu? Můžete mu např. nabídnout 10% z vašich koncertů na dobu příštích 20 let. Třeba vám on pomůže teď a vy z něj uděláte později milionáře...

Od: tomasgulas
Datum: 14.12.12 00:28

Zkuste si sehnat sponzora. Těch pár korun by ho možná nezabilo, za to, že mu budete dělat reklamu. Ale nevím, to by chtělo koncertovat :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.