Kde zaplatit komunální odpad

Od: Datum: 08.01.13 13:03 odpovědí: 4 změna: 08.01.13 20:06

Dobrý de, rád bych získal informaci k tomu ,kde mám zaplatit komunální odpad,ke které obci , když jsem se přestěhoval do jiného kraje než jsem dříve bydlel , ale trvalý pobyt mám stále ještě ve starém kraji ,kde jsem bydlel dříve. Nevím zda tam co jsem bydlel , ale nebo tam kde teď bydlím a zda to musím někde dokladovat a doložit . Děkuji za radu či odpověď. Pěkný den.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.13 13:06

Dobrý den. Platí se tam, kde máte trvalé bydliště.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.01.13 13:29

přesně jak píše kapkanaděje, odpad platíte tam kde máte trvalý pobyt, tak jak platíte tam tak si stím nezatěžujte hlavu*smich*

Ohodnoceno: 0x

Od: krkovicka*
Datum: 08.01.13 13:38
Pokud v místě svého trvalého bydliště neprokážete že odpad platíte jinde(na své přechodné adrese) pak je stále evidováno u trv.bydliště a dlužná částka roste.Lze doložit i po letech.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.01.13 20:06

Petře,

odpověď kolegů je malinko nepřesná. Páč se bude řídit vyhláškami obce, kde máte trvalý pobyt a vyhláškou kde bydlíte. taky se může stát, že budete muset platit na obouch místech.

I Vám přeji hezký den.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.