Pytle pod očima - lze je odstranit?

Od: Datum: 12.11.12 16:33 odpovědí: 5 změna: 13.11.12 17:39

V 60 letech mím slušné pytle pod očima. Dá se to nějak odstranit? Je to při odstraňování na hospitalizaci? Jak dlouho to pak vydrží? Kolik to tak stojí? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.12 16:41

Pytle pod očima poměrně spolehlivě signalizují, že jsou v nepořádku ledviny. Před přemýšlením o kosmeticých úpravách si rozhodně zajděte na urologii.

Datum: 12.11.12 16:48

dobrý den, já myslím že to má svojí vnitřní příčinu (zřejmě špatná funkce ledvin) a i když odstraníte následky plastickou operací, po čase se vám to vrátí... ale třeba tu má někdo konkrétnější zkušenosti... kdyby to bylo v horizontu 20 let, tak by vám to asi nevadilo, že?

Datum: 12.11.12 20:11

Moje sousedka má také "pytle" pod očima a je jí 4O, a protože jí dobře znám, vím, jak strašný má pitný režim. Jak už je psáno výše, je to záležitost ledvin, a následně pitného režimu. Zvláště ve vyšším věku lidé přestávají mít pocit žízně, a proto málo pijí. A říká se, že pít, až se žízeň dostaví, je málo. Chce to alespoň každou hodinu vypít 2 decky vody, znala jsem paní, která si na každou celou hodinu nastavovala na hodinkách budík, aby jí to připomnělo, že se má napít. A tímto způsobem se "rozpila".

Datum: 12.11.12 21:49

Myslím,že to ledviny na triku nemají.Ledviny mám v čoudu už pár let a pytle se mi nedělají.Já vždycky bagatelizuji:"Kromě vaků pod očima nemá žádná zavazadla"

JB.

Od: pacos
Datum: 13.11.12 17:39

no fakt je ten, že ledviny mám v pořádku i podle lékařských vyšetření, takže by mě zajímaly odpovědi na moje otázky. děkuji

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.