Jak se domluvit na rande přes net?

Od: Datum: 12.01.11 03:31 odpovědí: 5 změna: 01.02.11 12:51

Seznámili jsme se na chatu. Podle toho co píše a přitom o sobě nerada píše, nerada se popisuje, tak můj názor, že je to holka mých snů. Ano oba jsme se viděli, ale nikdy ještě osobně nemluvili. Už taky naznačila, že má větší zájem než je jen flirtování na chatu. Už si píšeme rok a já se jí dvakrát zeptal, jestli bychom se nemohli sejít.

Jenže ono to má háček. Když minule si dala schůzku přes internet, byla to prý strašná zkušenost. Myslela si, že je to fajn kluk, jenže při osobním kontaktu viděla pravý opak...A to je to čeho se bojí a já to chápu, ale jak ji mám vysvětlit, že já se chovám stejně jak na netu tak ve skutečnosti, protože nemám co skrývat?

Víme o sobě hodně, víme o sobě skoro všechno... A přesto se bojí, že bych se choval jinak. Na to už jsem reagoval jedním videem, na to odpověděla, že se chovám normálně a že se jí to líbilo...To mě sice těší, ale těšilo, kdybych se s tak úžasnou holkou sešel. Já prostě nechci jednou přijít o kontakt s ní...

Co byste doporučili? Nechci jí přemlouvat nebo tak, ale chtěl bych vědět, zda má někdo podobné zkušenosti.

Co je další problém, to je vzdálenost...300km cca je rozdíl mezi námi...ale já prostě pro ten pokec udělám všechno...jako abyste mi rozuměli. Miluju ji v tom smyslu, že ji zbožňuju ::-D Mě nejde o to s ní primárně chodit. Mě jde o to jí vidět a povídat si ve skutečnosti. :)

Co poradíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.11 07:48
avatar

Dobrý den, a co když je to všechno úplně jinak? Co když má ona spíš strach, že se nebude líbit ona vám? Hm? Jako - jestli ji odradí jedna pokažená schůzka takříkajíc "na slepo", tak to s ní není něco v pořádku, protože v životě člověk musí překonávat různé překážky. Možná má někoho jiného a s vámi si jen tak nezávazně píše, nebo jí to psaní vyhovuje více než nějaké chození, možná má strach z opravdového vztahu. A to, že se se vymlouvá na pokaženou schůzku je jen nějaký zástupný problém. Řekla bych, že jste si ji nějak moc zidealizoval. Přeci - kdyby jí na vás aspoň trochu záleželo, prostě by jí to nedalo a chtěla by vás také vidět, a riskovala by, že schůzka opět nedopadne dle očekávání. Já to vidím z její strany k vám takové jakési vlažnější.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: radus*
Datum: 12.01.11 09:38

Slečně se ani nedivím že se do schůzky zrovna nehrne , zvláště po špatné zkušenosti :) Já si kdysi také psala s jednou slečnou POUZE přes internet asi půl roku , rozuměli jsme si a uvažovali jsme o tom , že se sejdeme. ;) Ale vzhledem k podobné vzdálenosti jako u Vás to nebylo téměř reálné , nakonec jsme se spolu sešli asi po dvou letech, nelituji toho , spíš si říkám , že možná ještě v té době bychom si tolik nerozuměli,zatímco teď už jsme každá věděli co ta druhá ráda dělá ve volném čase apod. a řeč nevázla ani minutku :) Je sice fakt že je asi rozdíl v tom když se sejdou dvě holky nebo holka a kluk , ale neměl by v tom být zase takový problém ani u Vás. Možná by neuškodilo ještě pár měsíců počkat , než i ona bude chtít s vámi někam jít :) Co tak ze začátku třeba psaní na chatu vyměnit za volání na Skypu či přes mobily? :)

Jinak naprosto souhlasím s ,,Eulalií" , co toho strachu z její strany se týče. :) Nepochybuji o tom, že jí píšete jak ji máte rád a jak moc byste se s ní chtěl sejít. Vůbec bych se nedivila kdyby pak měla strach , že ve skutečnosti až budete spolu budete zklamaný, ať už kvůli jejímu chování či vzhledu. Možná je také háček v tom že se jí nelíbíte, má Vás ráda , ale není zrovna 3x nadšená z představy že byste si měli povykládat mezi čtyřma očima , přece jenom je něco jiného když jí napíšete ,,mám tě rád" a ona Vám odepíše že Vás má ráda taky a nebo když jste spolu a má Vám něco takovéhohle říct :)

Já být na Vašem místě, tak bych se jí zkusila nějak nenápadně zeptat,co je tou příčinou toho,že se s Vámi sejít nechce.Nevěřím tomu že po jedné špatné zkušenosti by dala *stop* jakýmkoliv dalším schůzkám. ;)

Přeji hodně štěstí *slunce*

R.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: buss
Datum: 12.01.11 10:12

Na dálku: Miluju ji v tom smyslu, že ji zbožňuju. To je úúúžasné,a máš aspoň foto, a jak víš že je to vůbec ona?
Miluješ chiméru. Najdi si něco blíž, s čím se můžeš vidět (ale proč vůbec na intu a ne reál?). Aby jsi pak nebyl zklamaný.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: fena*
Datum: 12.01.11 10:33

doporučuju knižku ´jak na ženy od Michaela LeGalanta, na stránkách jaknazeny.cz kopite si ji prostřednictvim 2 sms po 99kč je skvělá, má přílohy mimo jiné Jak změnit kamarádku na přítelkyni, a knižku si stahnete v elektronicke podobě cca do 10 minut

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fe
Datum: 01.02.11 12:51

Tak mi to nedalo a musím přidat svůj názor. Ta slečna, pokud by o Vás opravdu stála, tak by se s Vámi sešla, rok si píšete a žádná pořádná schůzka? Za tím je něco divného, nemyslíte? Hraje si s Vámi, krátí si čas a žije si po svém, dělá jí dobře váš zájem, ale nic jiného nechce, zvedáte jí sebevědomí. Od ní to není fér

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.