Přerušovaná soulož - funguje to?

Od: Datum: 12.12.12 20:21 odpovědí: 13 změna: 13.12.12 13:50

Dobrý den, mohli byste mi prosím objasnit přerušovanou soulož? Jde se na to spolehnout?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.12 20:25
avatar

Kde máte jistotu, že když partner ukápne jinde než do vás, že mu nezůstane ještě trocha, co nevidíte a máte děťátko. Nebezpečné to není, vlasy vám z toho nevypadnou :), ale ranši berte antikoncepci, nebo partnerovi kupte prezervativ :D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: briketa007*
Datum: 12.12.12 20:25

... pár spermíků v kapičce lásky taky je ale pravděpodobnost otěhotnění bude asi taková, jako že k vám do krbu spadne meteorit komínem . Roky jsem s přítelkyní provozoval přerušovanou soulož a nic.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.12.12 20:30
avatar

jo kamarádko, přerušovaná soulož znamená zavčasu ucuknout. Je to problém, protože ten vnitřní tlak co přijde na vrcholu, nutí kluky být uvnitř a co nejdál. Pak se stává, že o vteřinu později už je pozdě. Je to ta nejméně spolehlivá antikoncepční metoda.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.12 20:38
avatar

Ale nééé, nejméně spolehlivá antikoncepce je točit ňadry 150x po směru hodinových ručiček*haha*

Ohodnoceno: 5x
 
Od: katja*
Datum: 12.12.12 20:46

:) ale ne, mě nejde o provozování přerušované soulože, kondom používáme, ale často se nám stává, že nám praskne..( je to nezvykle často, tak nevím co se děje) chci si koupit postinor abych už nemusela používat vaginální globule, ale bála jsem se, aby tamto nevadilo. Ale děkuji za odpoved :)

Datum: 12.12.12 20:59
avatar

Na Postinor kašli, je to humus, co ti rozhodí celý organismus. Pokud chceš být chráněná, používeh HA - prášky, kroužek... nebo zároveň s kondomem spermicidní krémy, co hubí spermie...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.12 21:00
avatar

kondom musí tesně přilehnout, nesmí v něm být vzduchové bubliny a na povrchu nesmí být žádné lubrikanty, aby to lépe jelo. Pamatujte, že pryž kondomů není olejovzdorná. Namazáním se poškodí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: katja*
Datum: 12.12.12 21:06

Takže myslíte, že nám praská kvůli vaginálním globulím? protože na vzduchové bubliny si dáváme pozor..

Od: askmenow*
Datum: 13.12.12 13:50

S globulemi zkušenost nemám, pozorně prostudujte příbalový leták, případně se informujte v lékárně a/nebo na gynekologii.

Rozhodně pokud vám kondom praská často, děláte nějakou chybu. Nekupujete nekvalitní kondomy? Neskladujete je nevhodným zúůsobem? Neděláte chybu při nasazování, např. porušení ostrými předměty atd? Nepoužíváte olejové lubrikanty? Nemáte nevhodnou velikost kondomu?

doplněno 13.12.12 13:52:

Jinak pokud vám kondom praská často, zapomeňte na ten nápad s postinorem. Postinor je zběsilý zásah do organismu, rozhodí vám to tělo jako máloco. Použít ho jednou je síla, natož, když vy byste ho potřebovala, dle toho, co píšete, častěji.

Nicméně pokud jste ochotná brát hormony, které v postinoru samozřejmě jsou, proč nezačnete užívat klasickou hormonální antikoncepci?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 12.12.12 20:44

Nepřerušuje se když zvlhne, ale před vystříknutím semene. Z toho by nic nebylo pořádného a to se musí umět..., ale i kapička může být neštěstí, je to pěkné, ale risk.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.12.12 22:08

Pravděpodobně Vám vrtá hlavou, co by se mohlo stát, když je muž vzrušen a z jeho penisu něco vytéká ještě před masivní ejakulací. Zda je tento výtok nebezpečný vzhledem k nechtěnému těhotenství? Na to Vám zde zatím nikdo neodpověděl. Tedy vězte, že ještě před vlastním vyvrcholením muže a jeho ejakulací může již docházet k pozvolnému výtoku semene, které je schopno ženu oplodnit. I vzhledem k tomuto jevu je tzv. přerušovaná soulož velmi nespolehlivou metodou antikoncepce!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.12 22:38
avatar

"Ježiši, to je teda nátěr",. Tak jsem si to celé přečetla s velkým zájmem, i když už jsem mimo "dění". Ale to je hrůza, jak to mají dnes ti mladí lidé komplikované. Při milování sledovat, jestli se na kondomu náhodou nedělají nějaké vzduchové bubliny, které mohou praskat, hlídat, aby mu náhodou neuvízl celý kondom někde v pochvě i s obsahem, neboť byl předtím penis nepřiměřeně lubrifikován, to jsou mi věci. Vůbec se nedivím, že se musí mladí lidé naučit mít přerušovanou soulož, jak jinak by to všechno stihli...

Ale co si tak vzpomínám, tak prostě když byl partner vzrušený, tak zvlhl, a i žena vlhne. Tak by to snad mělo být. Ejakulace je něco jiného, to je pozdě a do jiného stavu přijít můžete.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: askmenow*
Datum: 13.12.12 00:37

No, znám jedno dítě, které vzniklo nechtíc při přerušované souloži. Je to naprosto nespolehlivá metoda antikoncepce. teda vlastně to ani není pořádně antikoncepce, z mého úhlu pohledu. Takže ano, otěhotnět se dá, i když muž do ženy neejakuluje, spermie se vyskytují již v kapičkách, které penis uvolňuje během vzrušení.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.