Zkušenosti s mužem - střelcem

Od: Datum: 06.01.11 19:44 odpovědí: 10 změna: 08.09.14 17:21

Nazdárek, chtěla bych se vás zeptat, jací jsou muži ve znamení střelce. Všude čtu, že rádi střídají partnerky, ale nevím, jestli mám těm horoskopům věřit a nebo se na ně vykašlat. A...ještě mám na vás bonusovou otázku...znáte nějaký vztah, kde je žena-rak a muž-střelec? Klape jim to? Připadám si jak blázen, pořád horoskopy, horoskopy, ale nevim, jestli to, co řikají, musí být nutně pravda.

Děkuju za odpovědi ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: marenka*
Datum: 06.01.11 19:50

Limetko, my jsme Panna a Váhy. Všude píší chladný vztah, vhodnost tak na 50%. No nevím, já jsem spokojená a manžel asi taky. *smich* Pak znám střelce ženu. Je to zlatá, milá, praktická a zodpovědná, navrch velice silná osobnost, která nikdy nikoho nepodrazila a pro rodinu by dýchala.

Jediné, kde jsem našla více pravdivých prvků, bylo v čínském horoskopu, naše spojení Vepř a Pes.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zima*
Datum: 06.01.11 20:21

Pro pobavení je dobré si nějaký ten horoskop, nebo charakteristiku znamení přečíct. Taky jsem ve svém znamení našla prvky, které se shodují s mojí charakteristikou. Možná je to taky tím, že ty charakteristiky jsou brány obacněji, takže každý si v nich kousek sebe může najít. Ale řídit se jimi striktně při výběru partnera, není podle mě až tak dobré. Kdyby byli všichni takoví jak je popisují horoskopy, nebo charakteristiky znamení, tak se každý bude vyhýbat komplikovaným znamením. Ale to je jen můj názor. Příznivci astrologie to vidí určitě jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.01.11 21:01
avatar

Můj manžel je ve znamení střelce. Partnerky určitě nestřídá, v tom mám jasno. Znám manželský pár žena-rak a muž střelec, jsou už 30 let svoji a manželství mají pěkné. Kdysi jsem také četla hodně horoskopy, ale teď už ne. Nic mi podle horoskopu nevycházelo - nikdy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.01.11 08:35

Všichni astrologové už od středověku byli dobří podvodníci. Bohužel i dnes se najdou hlupáci, kteří jim za vyhotovení tzv. horoskopu zaplatí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.01.11 12:22
avatar

Sama jsem typický střelec a můj táta také byl střelec. A maminka rak. *placni* Nikde nikdy jsem nečetla, že by střelci, muži byli promiskuitní. Ne, ne. Ti se na svou ženu upnou a když už, když už zahnou, tak na chviličku a velmi opatrně, aby se to neprofláklo. *modla*Ale jsou vůdčí typy, musí mít hlavní slovo, jsou pracovití, mají pocit, že to umí nejlépěji ;)Ješitní, nesnášejí kritiku, přímí, někdy až suroví, protože jsou tak otevření a ve vyjadřování skoro nevybíraví. Nejsou dobří diplomaté. Velkorysí, velkomyslní. Je lépe docílit toho, aby sami něco chtěli, než je o něčem přesvědčovat. Stejně si budou stát na svém. Ale kdo s nimi příjde do styku, přesně ví, na čem je. *placni* Ale bacha na ženu raka. Ta dovede z prdu vyrobit, za bezesné noci, vzducholoď. Velice snadno získává pocit, že je ji ubližováno, že ji zneužívají. Dlouho a dlouho a nakonec vybuchne. A ten výbuch stojí za to. Dovede se nimrat v prkotině, která nestrojí za pohled. A týrá hlavně sebe, protože ostatní se zasmějí, vůbec nechápou, co jí tak rozhodilo. No, a právě na to je ten střelec, aby zahulákal "Nech toho"!*cert*Ale stejně, všecky tyhle řeči jdou do kopru, když zvítězí láska a souznění. *srdce* Z duše vám to přeji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: liimetka
Datum: 07.01.11 17:08

Děkuju :)

Trochu mi podle vašeho popisu připomíná střelec lva :) V rodině jednoho mám, takže jsem zvyklá :))

A to co píšete o račicích, to je celkem pravda :D Sama jsem rak a když se mě něco dotkne, musim to pitvat a pitvat :D Jsem hrozně přecitlivělá, ale poslední dobou se učím taková nebýt. Ale v čínskym horoskopu jsem něco, co uplně odporuje popisu raka, takže je to celkem vtipný :)

Od: ferenc*
Datum: 08.09.14 05:48

Kdo věří horoskopům je blázen!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.09.14 07:52
avatar
Nejde ani tak o horoskopy, ale o znameni zverokruhu a tam to velmi casto pasuje.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 08.09.14 10:17
avatar

Mám doma několik knížek, které se zabývají charakteristikou lidí podle zvěrokruhu a řekla bych , že to z 80% sedí.Některé firmy prý dokonce přijímají lidi podle znamení jejich narození.Já těm chrakteristikám věřím, protože to sedí a v praxi se mi to potvrzuje...Jsem asi pověrčivá bába

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.14 17:21

Ja jsem strelec a partnerky nestridam rad, ale takovou, ktera by me posuzovala podle horoskopu, nebo nejakeho zverokruhu, bych vystridal hned.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.