Green card lottery USA - je to nesmysl?

Od: Datum: 03.01.11 20:22 odpovědí: 3 změna: 04.10.14 10:45

Ahoy,

znáte někoho, kdo by v této loterii o zelenou kartu měl štěstí a vyhrál ji, nebo je to celé nesmysl?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pu®
Datum: 03.01.11 22:34

Znám. Kamarádka zelenou kartu skutečně vyhrála - sama tomu do té doby nevěřila. Ale už je to několik let, takže co dnes, nevím. Ona kamarádka tam pobývala jako studentka, pak měla pracovní vízum snad na rok, mezitím vyhrála kartu. Nevím, jaká má omezení atp, kamarádka se nedlouho poté totiž vdala. Ovšem zase se rychle rozvedla, jakmile se začala potýkat s domácím násilím...ale to už je jiná story, že...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dogma
Datum: 06.01.11 20:23

Zelenou kartu lze v česku vyhrát poměrně snadno.tak 50% lidí z čech ji vyhraje..Je to rozdelený na sektory.My soutežíme (češi,slováci ,poláci,) ještě jedna země myslim a nebo jen ty 3.Teda tak to bylo k roku 2006.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mamik
Datum: 04.10.14 10:45

My ji vyhráli před 4lety (asi po šesti letech= šest losování), ale kvůli dětem jsme zůstali v ČR. Teď toho litujeme a nadále se účastníme loterie (zdarma). Šance na výhru je však malá, pro oba přihlášené manžele asi 1,5-2%. Pro jednotlivce je šance ještě menší. Někdo se loterie účastní i 20let a nic. Je to o velikém štěstí, ale přece je šance mnohonásobně větší než vyhrát větší obnos ve Sportce.

Nu, sice je těžké mi věřit, ale já znám ještě jednoho kamaráda (Uzbekistánce), co ji vyhrál a z našeho města o jedné rodině, ta ji vyhrála a odjela do USA a už jsou tam spokojeně asi 10 let.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.