Jak se seznámit s holkou

Od: Datum: 11.12.12 11:02 odpovědí: 5 změna: 11.12.12 12:01

Potřeboval bych poradit jak dát holce, přirozené dát najevo že se mi libí. Na vlakovém nádzaží, zastávce,atd.. Jsem stydlík takže odvahu na to nemam. díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.12 11:08

Přirozeně se na ní nesměle dívejte, usmějte se na ní, ale nebuďte při tom jak úchylák, případně, pokud bude možnost jí třeba otevřete dveře nebo jinak projevte gentlemanství, ale bez té odvahy Vám to zřejmě nebude nic platné..

Tu odvahu si postupně dodávejte, třeba něčím jako raz, dva, tři...jdu na to! Říkejte si, že se nemůže stát nic horšího, než že Vám dá košem;)

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 11.12.12 11:31
avatar

Přestat se stydět a posbírat odvahu. Jinak Vám děvče vždycky vyfoukne někdo jiný. Zkuste oční kontakt (nespouštějte jí z očí) a usmívejte se na ní. Ale jinak by bylo možná účinnější, sebrat kuráž, oslovit jí a zkrátit si s ní čekání nezávaznou, přátelskou komunikací. Nejdůležitější je, snažit se jí upoutat. A hodně záleží na tom, co z Vás vyzařuje, takže snažit se působit klidně, vyrovnaně, mít trochu sebedůvěry. Tvářit se příjemně a přívětivě. Pokud ale již předem víte, že nemáte odvahu a stydíte se, tak žádné rady Vám nebudou moc platné. Musíte trénovat, osmělovat se, nebát se. Často si takovéto situace zkoušet a pozorovat reakce druhé strany. Berte to jako normální, přirozenou věc. Lidé se seznamují každý den...Důležité je, snažit se udělat takový dojem, aby si Vás druzí zapamatovali...Hodně štěstí při seznamování a hlavně odvahu!

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 11.12.12 11:41
avatar

Nesnažte se upoutat psa nebo jiný doprovod, ani nespouštět z očí. Dlouhý upřený pohled do očí od neznámého člověka by mohl být nepříjemný. Oční kontakt je dobrý, ale neměl by být vlezlý a neodbytný.

Lepší je snažit se ji zaujmout vtipným nenásilným hovorem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.12 11:41

Můj názor je, že smysl má se seznámit s holkou, o které aspoň něco víte, tedy třeba že máte nějaké společné zájmy apod. nmá smysl se seznamovat s naprosto cizí holkou někde na nádraží apod., protože o ní nic nevíte. Tedy nevíte, jestli má přítele, nevíte, jestli se jí líbíte, nevíte, co očekává od svého partnera, nebo jaký vztah chce. Pokud se začnete seznamovat s naprosto cizí holkou, tak se většinou stane to, že jí to připadne divné a nebude mít zájem o konverzaci. Jsou samozřejmě i situace, kdy jí to divné nepřipadne, al mnohdy i tak to skončí rozloučením. Myslím si, ž má smysl se seznámit s holkou, kterou pravidelněji někde potkáváte, např. v zaměstnání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.12 12:01

Zkuste nad tím zapřemýšlet takto. Jste např. někde na nádraží, v obchodě a podobně a začne se s Vámi bavit nějaká holka, která Vám není sympatická. Budete hledat způsob, jak s ní hovor ukončit. Nebo ta situace může být taková, že třeba máte s někým schůzku, potřebujete ještě něco zařídit, zrovna nad něčím přemýšlíte a najednou se s Vámi nějaká holka dá do hovoru, naprosto neočekávaně.Taky nebudete nadšený. Zamyslete se nad tím, proč by měla být nadšená nějaká holka, ktetrou vůbec neznáte, že jste se s ní začal bavit? Takže např. v nádražní hale to pravděpdoobně nemá vůbec smysl. Trochu jiná situace je např. ve vlaku v kupé.Ale to byste museli jet v kupé smi dva a navíc by zase musela být splněna podmínka,že není zadaná, líbíte se jí atd.Navíc i když navážete roozhovor tak málokdy to skončí tak, že by Vám dotyčná dala číslo, ať jí znovu zavoláte. Proto je lepší se seznámit někde, kde se s dotyčnou setkáváte pravidelněji, právě např.. v zaměstnání, na jazykovém kurzu, v domě, nebo např. na ulici když byste vy i ona venšili psa apod.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.