Velmi bolestivý otok na ruce (palec a okolí)

Od: odpovědí: 4 změna:
Prosím o radu na velmi bolestivý otok palce a okolí, který trvá již 3 dny. Lékař doporučil ledování, Fenistil mast a Ibuprofen. Nic bolest nezmírňuje a otok zůstává stejný. Do ruky nelze nic vzít a udržet nebo se otoku dotknout. Děkuji za jakoukoliv radu.
4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Zajít za ním znovu, nechat se poslat na rentgen. Jak to vzniklo?

 


0x
avatar mil
Nejni to třeba nějaká otrava? To zjistí ale rozbor krve. Ale podle toho co ti doporučil lékař , to vypadá na nějakou alergickou reakci. Tak nevím.

 


0x
Pro okamžitý efekt chladit a ruku držet nahoře či v šátku, aby byl do místa co nejnižší tlak krve. Jak bylo uvedeno výše, není zmíněn původ bolesti, zda jen tak, nebo po nárazu či třeba po píchnutí se něčím...

 


0x
Zní to jako bys jen tak ráno vstala a měla napuchlou ruku...ať budeš dělat cokoli je potřeba nejprve najít příčinu protože když budeš pouze potlačovat příznak příště nemusí zůstat jen u bolavé ruky*stop*navštiv lékaře a nenech se odbýt jen mastičkou.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]