Nejste přihlášen/a.

Přihlásit se do poradny

 

Sedmá nemoc

Od: romana
Dobry den ,syn 20 měsíců ,má sedmou nemoc . Měl dva dny teplotu 39 , pak už to kleslo na normální . Ale pláče , je úplně vyměněny , nervózní ,uřvaný neustále ,nic ho nebaví ,Ben nemůžeme prej. Nevím co s ním mám dělat , proč se tak chová ,? Furt si maká do pusinky ,asi zub...nevím prostě už na mě to je psychicky náročne. Je to příběh nemoci? Děkuji

 

3 odpovědi na otázku
Řazeno dle hodnocení

 

 

nov
hodnocení

0x

Zde máte vše o nemoci a co máte dělat.

pilulka.cz/...

 

id
hodnocení

0x
Pardon mamko. Odhaduji desátý dotaz na 20ti měsíčního syna. Vše vás psychicky unavuje, nezvládáte. Dítě to vycítí.
Dejte ho k adopci a dítě pozná lásku i se 7 nemocí.
Nebo odložte mobil i v posteli a věnujte se mu.

 

hodnocení

0x

Tu diagnózu jste diagnostikovala vy? Řekl bych, maminko, že lepší a bezpečnější než nemoc dítěte konzultuvat s laiky na poradně, je zajít s chlapečkem k lékaři. Nebo pro vás je telefon důležitější než dítě? Nevěřím! Nebo zavolejte záchranku, odvezou ho do nemocnice k pořádnému vyšetření.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.

Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.

Copyright © 2004-2026 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]