Očkování kojenců

Od: Datum: 10.12.12 13:12 odpovědí: 18 změna: 13.12.12 17:27
avatar

Zdravím,

prosím o vaše názory jestli byste nechali na očkovat své dítě?Totiž náš malý ogárek by měl bych každou chvíli poprvé očkovat a osobně očkování nejsem moc nakloněn,protože je známo,že očkování rozbourává imunitu. A samo jako každý rodič,chce pro své dítě jen to nejlepší tak mezi prvotinu řadím na první místo jeho zdraví...*houpy*

Prosím o vaše názory,zkušenosti při pomoci rozseknout mé dilema,abych se mohl rozhodnou s pocitem,že mé rozhodnutí bylo správné...díky moc...;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.12 13:15

Základnímu očkování se rozhodně nevyhýbejte.

Vynechte jen ty extra navíc. Ono dnes si můžeme hrát na hrdiny neočkováním, ale faktem je, že spousta smrtelných nemocí de facto vymizelo až poté, co se začalo plošně očkovat. Což je asi nejjasnější logická nápověda.

Nemá smysl jen zatěžovat organismus očkováním proti všemu, tam opravdu imunitu rozsypete.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.12.12 13:16
avatar

Zdravím, pokud se nemýlím, tak některá očkování jsou povinná. Já osobně bych své dítě nechal naočkovat. Nejsem přesvědčen o tom, že kdybych ho nenechal naočkovat, že by bylo "zdravější".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drejdl*
Datum: 10.12.12 13:18

Očkování nejste moc nakloněn, tak budete radši, když Vaše dítě bude mít záškrt, tetanus, černý kašel...?

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 12.12.12 17:47
avatar

Zajímalo by mne, jestli "odpůrci očkování" uvědomují, že za to, že dnes mohou zvažovat pro a proti, vděčí mj. dostatečnému proočkování předchozích generací.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.12 13:25

Základní očkování rozhodně jo. My s prckem taky byli a že by měl nějak "nabouranou imunitu" se říct nedá. Ohledně toho mu spíš daleko víc dokáže ublížít přehnaně sterilní prostředí a podobně...

.

PS: ohledně odpůrců očkování by byl zajímavý průzkum kolik z nich má opravdu vědecké podklady k údajné škodlivosti a kolik se jich prostě jen bojí jehly. A kolik by se jich nedožilo dospělosti kdyby jako děti nebyli očkováni se dnes už taky nedozvíme...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.12 16:45
avatar

Miliony dětí po mnoho generací ověřilo účinnost a výhodnost očkování. A vy se teď ptáte, váháte? Hmhmhm, podivné *sok*

doplněno 10.12.12 16:47:

Ano, očkování nabourá imunitu. Ale jen proto, aby do ní zabudovalo další obranné prvky, které organizmus neměl a bez úhony je nemohl sám doplnit.*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 10.12.12 18:40

Já se snažím ve věcech, kterým nerozumím, spoléhat na radu odborníků. A nadat na rady "odborníků".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.12 19:09
avatar

Nedovolila bych si dítě nenaočkovat a vnučka má i nepovinná očkování za docela dost peněz, v dubnu bude mít 3 roky a na rozdíl od jiných dětí nebyla ještě nemocná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 10.12.12 22:44

Ono se příliš nemluví o tom, že pár kojenců už zemřelo v přímé souvislosti s povinným očkováním. Na zdraví Vaší vnučky má spíš než očkování vliv vrozená imunita. Jedno dítě bude pročkované vším možným a neonemocní a další se stejným očkováním bude nemocné pořád.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.12 20:25
avatar

No dobře, ogárka svého malinkého nenecháte naočkovat a on vám pak chudák umře na záškrt nebo se bude dusit při černém kašli nebo bude pokřivený od dětské obrny.Toto chcete? Povinnému očkování se nevyhýbejte, ostatní zvažujte uvážlivě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nubar
Datum: 10.12.12 23:44

Pokud se chcete dozvědět více o očkování, hledejte na těchto stránkách, odpovídají zde i lékaři. http://www.slobodavockovani.s…d-gsk-zdravie-vasho-dietata-/ , a nebo zde http://rozalio.cz/index.php?o…blogcategory&id=0&Itemid=157. Každopádně já bych si očkování pečlivě rozvážila a pokud možno některé vakcíny posunula. Určitě bych se vyhnula těm, které jsou koktejlem více antigenů. Taky jsem byla dříve pro očkování a to veškerá, ale po problémech s vakcínou proti rakovině děložního čípku Silgard, kterou jsem nechala aplikovat dceři, již velice rozvažuji. Vakcíny nesou i mnohá rizika a proto by se měli konzultovat a pečlivě zvažovat v návaznosti na vývoj a imunitu dítěte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.12 10:52

Není problém najít "odborné vědecké práce" na témata "kouření je zdravé", "azbestová střecha je základ bezpečného domácího prostředí" nebo "homosexualita se dá vyléčit elektrošoky". A budou mít asi takovou hodnotu jako odkazované články.

.

Ale neberte mě vážně, jsem tajná součást celosvětového spiknutí! :-P

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nubar
Datum: 11.12.12 12:23

Každý najde to, co hledá. Vy si věřte a jiní ať prověřují. Žalob a průšvihů s kontaminacemi vakcín bylo dost, je dobré být obezřetný. A vedlejší účinky včetně úmrtí jdou dohledat na americkém registru http://wonder.cdc.gov/vaers.html . Mimichodem Vaše argumenty jsou dost slaboduché ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.12 14:03
avatar

petr123...*haha*

...díky všem,ale tohle nejlepší odpověď...*vtip*

 

Datum: 12.12.12 07:46
avatar

Také se mi Petrova odpověď nesmírně líbí. Ale pohled z druhé strany: Byla jsem kantorkou ve školce přes 30 let. Prošlo mými třídami spousty dětí. Znala jsem děti z celé školky. Učitelky za komančů často mívaly pedagogická školení a IPV (ideově-politická školení) a náslechy a tam všude si kantorky povídaly o dětech. O tom, co se stalo mimořádného nejen ve školkách, ale i v rodinách dětí. Po odchodu do důchodu jsem pomáhala s dětmi v pěstounské péči, povídala si s maminkou, která se setkávala s ostatními maminkami z pěstounských rodin a na společných víkendech. Dcera pracuje v dětském stacionáři, to je také spousta dětí po mnoho let. Je to tak, celý život jsem se pohybovala mezi dětmi, rodiči, učitelkami. *hej*Nikdy, vůbec nikdy jsem neslyšela, že by dítě doplatilo na očkování. Že by dítě očkování poškodilo.:D Uvědomuji si, že mnou, rukama, hlavou, srdcem, prošly tisíce a tisíce dětí. Ani jedno z nich nebylo nedobře poznamenané očkováním. *hej* 2x jsem slyšela, že při nějaké injekci do nohy se paní doktorka trefila do nervu. To byl opravdu průsvih až na půdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.12 14:10
avatar

Myslím,že odpovědný lékař poradí nejlépe.Rozhodně bych se nebál očkování proti smrtelným nemocem.Na druhé straně je nabízeno, při cestování obzvláště na východ,očkování proti tamějším nákazám,včetně žloutenky.Tam je potřeba uvážit.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nubar
Datum: 13.12.12 17:12

Rozhovor s profesorkou medicíny Máriou Dorotou Majewskou, biochemičkou a neurobioložkou o rizicích očkování.
http://www.slobodavockovani.s…rof-mariou-dorotou-majewskou/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 13.12.12 17:27
avatar

Nejsem lékař, moje odpověď tedy není profesionální. Ale já bych dal jen nutné základní očkování a ostatní ne.

Nečetl jsem žádné originální (oficiální není to samé, jako originální) výsledky statistik. Podle některých údajů ústup snd všech smrtelných nemocí začal už před plošným očkováním jako důsledek lepší hygieny, stravy, čisté vody atd. Začátek očkování pak zpočátku přinesl zpět znatelný nárůst očkovaných nemocí. i v dnešní době se sem tam provalí průšvih s očkovací látkou, odborníci strašili prasečí chřipkou, pak ptačí chřipkou, pak další chřipkou a vykřikovali "očkování, očkování". Všechno bylo na prd, jen peníze a zátěž organismu. takže já bych na "zaplacené" odborníky moc nedal. Ale úplně bych všechny taky nezatracoval. prostě - všeho s mírou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.