Jak prodat lístek na festival Trutnoff?

Od: Datum: 05.06.16 19:04 odpovědí: 4 změna: 06.06.16 16:54

Dobrý den, mám koupený lístek na festival do Trutnova, ale bohužel se vyskytl problém a nemohu tam jít. Chtěla bych proto lítek prodat na internetu, ale moc nevím, jak na to. Měla bych se s dotyčným kvůli penězům setkat nebo by to šlo udělat i jinak?
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.16 21:12

Lze i poslat poštou na dobírku. Prodat ho můžete na jakémkoliv inzertním serveru

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.06.16 15:05

Lístek bych poslala poštou jako ceninu na dobírku. Když lístek budete prodávat o 100 - 200 kč méně, pokud stál těch 1 400 kč, jak se uvádí na stránkách festivalu, tak ho určitě prodáte rychle. Tady na tomto inzerátu byla jedna vstupenka na tento festival, ale koukala jsem je už vymazaná takže je prodaná. Zkuste to tam i Vy...je to zdarma. Po prodání nezapomente inzerát také vymazat.

Prodám vstupenku na festival atd. ...do rubriky - festivaly

http://vstupenky.bazos.cz/?hl…v+festival&hlokalita=&iddel=1

doplněno 06.06.16 15:08:

http://www.kudyznudy.cz/aktiv…ic-festival-trutnov-2011.aspx

http://www.festivaltrutnoff.cz/

Datum: 06.06.16 16:35

Bazoš, Aukro... Na dobírku nic neposílat! Peníze předem na účet je naprosto běžná praxe u 98% soukromých prodejů.

doplněno 06.06.16 16:57:

Ohneta - nezlobte se, ale to je Váš problém.:) Na inzertních serverech vinted, aukro, mimibazar atd. to z 98% během soukromého obchodu funguje tak, že kupující pošle částku a prodejce balíček. Chce to vybírat, od koho koupím a komu prodám, vše se dá ošetřit, takže roky nákupů i prodeje bez potíží.

Každý soukromý prodejce Vám toto potvrdí. Můžete s tím nesouhlasit, polemizovat, ale to je asi tak všechno.

doplněno 06.06.16 19:02:

Na dobírku kupuji zcela běžně, ale na těchto serverech prodávají většinou soukromí prodejci a z důvodu velkého množství objednaných a nevyzvednutých dobírek - spousta lidí je na black listu - většina prodejců zavedla zaslání až po platbě. Je to úplně normální, všichni uživatelé to akceptují, jen je potřeba vybírat. Kdo to akceptovat nechce, nenakupuje, je to jednoduché. Výjimku tvoří mnohaletí ověření uživatelé, u kterých je prokázána důvěryhodnost, ale i tak je na každém prodávajícím, jestli je ochotný zaslat na dobírku.

Tón asi vyzněl ostře, ale neby tak myšlený, to se omlouvám. *hi*

Datum: 06.06.16 16:54

A proč ne? Já bych zas nekoupil nic s platbou předem

doplněno 06.06.16 18:58:

Martino, že vy byste nekoupila nic na dobírku je zas váš problém. Mě nezajímá jak je to na nějakých serverech, zkrátka platba dopředu z hlediska kupujícího je riziko. A nechci se tu dohadovat, trochu nechápu tón vaší odpovědi. Já se vás normálně jen zeptal na důvod a ne jak to funguje na nějakých serverech.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.