Výživné na mne

Od: Datum: 09.12.12 16:44 odpovědí: 3 změna: 09.12.12 20:02

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat,když pobírám rodičovský příspěvek a jsem student,jestli na mě musí pořád otec platit výživné?A když bych přerušila studium a pak zase nastoupila jestli by měl platit dále?
Na sociálním úřadě mi řekli,že ano,ale chtěla jsem se poptat jestli s tím nemá někdo nějaké zkušenosti.Pobírám rodičovský příspěvek , jestli tento to nepřerušil ,když je tam doslovně psáno ,, příspěvek na celodenní péči o dítě,,

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 09.12.12 18:13

To je zapeklité. Když celodenně pečujete o dítě, tak si myslím nemůžete být na denním studiu. Buď jedno nebo druhé. Já být otcem, tak rozhodně neplatím. Asi dohoda s otcem možná není, že ano? Nyní je za vás odpovědný manžel, druh ... ten by se měl postarat o vás. Snad vám někdo jiný lépe odpoví.

Ohodnoceno: 1x

Od: mike32*
Datum: 09.12.12 19:45

Pokud máte manžela a otce Vašeho dítěte a nebo druha, tak se má postarat on ne?! A né sdírat svýho tátu.Tomuhle Vašemu myšlení nerozumím a ani nechci rozumět ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.12.12 20:02

Pečujete-li celodenně o dítě (jinak byste neměla nárok na rodičovský příspěvek), měl by se o Vaši výživu postarat otec Vašeho dítěte (nikoliv Váš otec).

Ohodnoceno: 4x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.