CK Gargano

Od: Datum: 08.11.12 13:17 odpovědí: 7 změna: 09.12.12 05:41

Dobrý den, jezdili jsme na krásnou a levnou letní dovolenou na poloostrov Gargáno do jižní Itálie. Každý rok jsme se těšili na ten další. Letos máme po všem. Cestovka, se kterou jsme jezdili, letos na podzim svou činnost ukončila.

Proto hledáme jejího nástupce. Našli jsme brněnskou CK Gargano. Na přelomu června a července - 9 dní/12 nocí by to stálo na celý pobyt 3.100 Kč ve stanu, 3.700 Kč v chatce. To platí pro jednu osobu, podotýkám, že i s dopravou. Cestovka navíc ZDARMA /jako reklamu/ nabízí klientům polopenzi. *ee*

Zní to sice jako rajská hudba, ale mně se to všechno zdá takové moc neskutečné. Za tu cenu 9 dní u moře, včetně jídla a cesty. Na netu jsem si našla recenze a jak už to bývá, co člověk, to jiný názor. Od úžasné chvály všeho až po hrozné zatracení /jídlo nepoživatelné, WC v nepořádku.../

Proto by mě zajímalo, zda někdo z vás byl v minulých letech v Mattinatě, kemp Villagio Riccio a to s CK Gargano. Můžete se podělit o své poznatky? Nejsme sice příliš nároční, na druhou stranu bych nechtěla dopadnout jako nějaký tulák. Ráda ušetřím, ale v tomto případě mi to připadá za podezřele málo peněz moc muziky. Což je sice fajn, ale zároveň to vede k určité opatrnosti.

Uvítám, pokud mi někdo poradí další CK, které jezdí na Gargano a nejsou příliš drahé. Děkuji *slunce*Jaga.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 08.11.12 13:35

Žena s dcerou s nimi byla v září a nestěžovali si. A autobus že nebyl ani plně obsazen. Výlet do Říma.

doplněno 08.11.12 13:39:

nestěžovaly... a volat se tam dalo naší telefonní linkou...

doplněno 08.11.12 20:36:

Doplňuji po dotazu, bungalov, vlastní sociální, spokojené. CK, bus na ně v Brně čekal 2 hodiny, protože cesta byla zapráskaná pro nehodu. Volal jsem tam za 40 haléééřůů.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.11.12 13:44

Taky se mi to zdá nějak moc levné. Podobné cestovky ( a k tomu ještě reklamní akce-polopenze) na podobném zájezdu musí prodělat. My jsme byli s podobnou cestovkou za levno a zkrachovala za tři měsíce po našem návratu.

Takže tam musí být nějaký háček. Kempy v jižní Itálii jsou obecně horší, to vyplývá už i z mentality místních obyvatel. Možná by bylo lepší si něco připlatit a jet třeba do apartmánů. A zdarma polopenze jako reklama, to se mi nějak nezdá. Když si odhadneš cenu dopravy, cenu ubytování a polopenzi, nemůžou se vejíét do té ceny. Společná WC, umyvárny, to je jak na pionýrském táboře...:)

Známí si chválili tuhle CK

http://www.bktour.cz/

Od: draco*
Datum: 08.11.12 15:47

Pokud myslíte www.gargano.cz, tak mamka byla v květnu na dovolené s kamarádkami a moc, moc si to pochvalovala . Nevím, jak to měli s jídlem, pokud máte zájem napište mi . Mamka chce jet v dalším roce znovu. Kdyby jste měli jakýkoliv dotaz, tak mi napište. Můžu se zeptat mamky a ta ráda odpoví . Draco.

doplněno 08.11.12 15:56:

Tak ano, myslíte tuto destinaci. Otázku jsem nedočetl. Jak píšu, mamka byla strašně spokojená.

Datum: 09.11.12 08:11

Děkuji Vám všem moc. Draka ještě vyzpovídám vnitřní poštou, když mi to nabídl.:D

Přestože je to velice levné, myslím si, že bychom to mohli zvládnout. Na Thajsko nemám, manžel kdysi zvládl internát a vojnu, já prošla řadou táborů a školních jídelen, tak základ máme. Nepotřebujem hotel Hilton s bazénem, stačí kam hlavu složit a něco do žaludku. A dál už je to jen na klientech, jak si to udělají. Někdo je šťastný ve stanu, jiný se mlátí i v pětihvězdičkovém hotelu, To už záleží na lidech, . Asi do toho půjdeme a zkusíne to. A uvidíme sami. Jaga.*smich*

Od: drevenyivko
Datum: 08.12.12 21:35

Do talianska chodíme na dovolenku od roku 2000. Vždy sme vyhľadávali cestovky, ktoré ponúkali dovolenku s plnou penziou a ubytovanie v stanoch. S CK Gargao sme boli 3krát - v stane (2007), v bungalove (2009) a v apartmáne (2010). Ak mám porovnať tých 5 cestoviek, s ktorými sme boli na dovolenkách v Taliansku, tak na CK Gargano môžem povedať, že je to extratrieda medzi cestovkami ponúkajúcimi dovolenku v kempoch. A to nielen čo do ceny ale aj vybavenia a ponúkaných služieb. Kto vyhladáva dovolenku v kempoch, bude extrémne spokojný. Upozorňujem ale, že sa takýto druh dovolenky nedá vôbec porovnávať s dovolenkou v rezortoch, kde je ubytovanie v hoteloch ala "ól inkluzív". Určite neočakávajte veľké prímorské stredisko a úžasný nočný život. Mestečko je od kempu vzdialené 25 minút pešej chôdze do kopca.

Prostredie v kempe je výborné, more čisté a pokojné, pláž kamienková. Atmosféra v kempe je nanajvýš priaznivá, pretože je to čisto český kemp plný čechov ale aj Slovákov - všade sa dohovoríte, personál hovorí po česky - to nikde inde v taliansku nezažijete. V bufete predávali aj za české koruny, pričom v ňom bolo stále kvalitné čapované české pivo, borovička ale aj čapovaná kofola.

Keď sme išli prvý krát do Mattinati, tiež sme mali podozrenie, že je to "podozrivá cestovka" kôli tej cene, ale boli sme naozaj príjemne prekvapení. Preto sme sa sem ešte vrátili. A to, že sme nechodíme každý rok na dovolenku je len preto, že aj iné oblasti talianska stoja zato.

Takže, ak môžem poradiť - Jeden krát určite choďte na dovolenku do Mattinati na Gargane - Ak vyznávate takúto dovolenku, určite budete spokojná. A ak tá dovolenka predsa len nebude spĺňať Vaše predstavy, tak na ďalší rok môžete skúsite napr.Salernský záliv(tam sme boli 3krát) alebo nádhernú sicíliu (4krát) prípadne Elbu(1krát) či Palmovú riviéru (1krát).

Moja rodina má na dovolenky v Mattinati príjemné spomienky.

Ivan

Datum: 09.12.12 05:41

Děkuji Vám, Ivane, za krásný popis všeho. Celé dovolené i Mattinaty.

Mezitím jsme se s dědou rozhodli trochu si "přeložit" a podívat se na Korfu. Tam jsme nikdy nebyli. Ale protože snad jen tak hned neumřeme, aspoň doufám, nechám si tu Mattinatu v rezervě na příští roky. Itálii máme hrozně rádi a kdoví, třeba se moc rádi vrátíme.

Ještě jednou dík za prima popis a přeji hezký předvánoční čas Vám i celé Vaší rodině. A všem ostatním rádcům taky! Jaga.*slunce*

Datum: 08.12.12 21:43

Marcelko, já jsem byla s Garganem kdysi asi v sedmé třídě v Chorvatsku a bylo to dobrý... Alespoň mají dlouhou tradici

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.