Jak zjistit odposlech telefonu?

Od: Datum: 25.09.10 18:18 odpovědí: 20 změna: 10.01.16 13:26

Zdravím, dá se nějak zjistit, že Vám někdo odposlouchává mobil? Asi jsem paranoik *haha* ale zajímá mě, proč mi nějakej p******s jednou za 3 týdny prozvoní oba telefony skrytým číslem. Co to má za význam? Že Vás někdo prozvoní skrytým číslem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.10 18:22

Dobrý den, vám se to asi nepodaří zjistit nikdy,, otázka je kdo a proč by vás odposlouchával, a bez sou. příkazu to snad ani nejde, skryté čišlo může mít kdokoliv, ale také soudy a policie vás mohou nahánět...

Ohodnoceno: 0x

Od: amantgris*
Datum: 25.09.10 18:25

Asi není důvod, ale když by mě naháněli, proč by mě vždy jen prozvonili skrytým číslem? :D Notabene když mě každý u nás zná :D

doplněno 25.09.10 18:29:

Ne vážně, nikdo mi nevolá ale prostě jednou za čas mě prozvoní skryté číslo a já nechápu význam...

Od: bond
Datum: 11.08.14 12:32

Je jasné že to operátor může zjistit jak by se bez informací směroval provoz mi řeknětě?:-DD

Datum: 25.09.10 18:40

A jako jak prozvoní? Položí dřív, než to zvednete, nebo až potom?

Jak řečeno, skrýt číslo si může každý. NĚKDY ZE SKRYTÉHO ČÍSLA VOLAJÍ RŮZNÍ "OBCHODNÍCI S DEŠTĚM", ABY VÁM NĚCO NABÍDLI, ALE TO (omlouvám se za capslock, ale už to přepisovat nebudu) pak nedává smysl, aby položili.

Jinak jak pravím, příkaz "skrýt číslo" si může dát každý, ale třeba před policajty se tím neskryje. Zřejmě tedy operátor to zkryté číslo stejně může odhalit, ovšem asi to pro vás neudělá, nejspíš ani nesmí. Nicméně obrátit se na něj můžete, uvidíte, co vám poradí.

Od: amantgris*
Datum: 25.09.10 18:43

Vyloženě prozvoní, cink a dost , sekundu To i kdybych chtěla zvednout, nemám šanci :D

doplněno 25.09.10 18:44:

Třeba je to známka odposlechu, ale to je asi blbost ne? Kdyby Vás někdo odposlouchával tak přece takto neprozvání :D Jinak ale klídek, fakt nejsem ani zločinec ani dealer :D

Datum: 25.09.10 18:43

Operátor to myslím odhalí, ale za 500,- Kč. To vím jistě u normálního čísla, ale jestli to jde u skrytého, netuším.

Od: palasi*
Datum: 01.10.10 01:11

To bude nějaký neštastný chlapisko, toužící po Vaší společnosti, jinak to nevidim.. *klik*

Ohodnoceno: 1x

Od: janourecek*
Datum: 01.10.10 03:01

to já někde slyšela že prý odposlouchávanej telefon se pozná když se s někým volá a jde to v tom telefonu slyšet jakoby přes ozvěnu...a odposlouchanej telefon má taky nákou souvislost se skrytým číslem ale myslím že když to jenom prozvání že to bude jen náká provokace

Od: karina*
Datum: 30.11.10 15:08

janoureček, takže když mě někdo volá z pevné linky na můj mobil a já se slyším sama sebe se zpožděním několika sekund(což je hrozně nepříjemné a matoucí) tak je ta pevná linka napíchnutá na odposlech? Vím co je to za linku a docela bych tomu uvěřila i když mě to do dneška nenapadlo :D. Nikde se to neděje, jen z když se mě volá z té pevné. Karina

Od: imsorry*
Datum: 30.11.10 15:17

To bych neřekla. Já se slyším s ozvěnou v telefonu celkem často, i když je to z mobilu na mobil. Myslím, že je to normální...

Datum: 30.11.10 15:19

imsorry, tak díky za uklidnění *smich**smich*.karina

Od: franta*
Datum: 10.02.15 14:39

garantuji vam ze to jsou odposlechy a mapovani tel kde se pohybuje

Od: wosho*
Datum: 30.11.10 14:57

HOJ

Jedná se o společnosti, které mají číslo některých jedinců. Bohužel prosákl na černý trh něco jako seznam klientů jednotlivých operátorů. Tyto pochybné společnosti mají za úkol vykazovat nějakou činost spojenou s telemarketingem. Oslovují zákazníky provoláváním a náhlým zavěšením. Někdy se stane, že to člověk zvedne a tam je ticho. Doporučuji nezvedat, protože pomocí určité tónové volby je možné zaslat určité druhy příkazů. Na internetu je server /who cals me.com/ na něm jsou ty společnosti, které to dělají. Jinak zamezením je aplikace pro chytré telefony black list.

Zdraví WOSHO

Datum: 30.11.10 15:11

amantgirs, věřila bych tomu, že se jedná o telemarketing. Pracovníci mají různá kritéria a mezi ně patří i vytočený určitý počet hovorů .Tak si Vás prozvánějí. Je to Vaše první číslo, nebo neměl jste ho na nějaký čas vypojené z provozu?Karina

Od: nu*
Datum: 30.11.10 16:02

stačí nerozdávat své telefonní čísla na potkání kdekomu a bude klid

Od: mot
Datum: 10.02.15 15:10
Nikdo vas nepdposlouchava, pravdepodobne jenom telemarketing zkousi jestli je cislo aktivni...
A odposlech se urcite nezjisti prozvanenim, ozvenou nebo podobnyma vecma

Datum: 10.02.15 15:52

Nemyslíš, že po tak dlouhé době už to vyřešil?

Od: mot
Datum: 10.02.15 16:13
Ja tuhle otazku nevytahl z minulosti, takze klid

Od: ozzyzig
Datum: 18.03.15 11:14
Jiz asi pul roku se mi deje to same. Cca kazdych 14 dni, vzdy po hovoru s urcitou osobou. Zhruba 10 vterin po ukonceni hovoru me na vzerinu prozvoni skryte cislo. Nemyslim si, ze by to byl telemarketing. Ma pro to nekdo nejake jine vysvetleni? Diky

Od: maxlaser
Datum: 10.01.16 13:26

Mě se dějě to samé. Prozvoní mě neznáme číslo (telefon píše soukrommé číslo). Už jsem měl tak 4 měsíce klid a znovu jsem začal řešit nějaký spor s jednou institucí a od té doby co jsem jim poslal dopis to mám 2-3 do týdne. Žádný telemarketing, ale podle mě monitoring čísla kde jsem a co dělám. Podle mě to nebude ani policie, ale nějaké soukromé očko. Policie to bude umět lépe odposlouchávat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.