Zkušenosti s prací na Islandu

Od: odpovědí: 2 změna:
mám ségru, její 24. nikdy nikde sama nebyla. Před cca měsícem odjel její přítel za prací na Island- prý tam staví domky a vydělá si tak sto tis. měsíčně. No nevím. Ale to mi je jedno, jde o to, že sestra dostala nabídku tam jet také a je přesvědčena že je to výborný nápad. Já však mám o ni strach. Má tam dělat na Hotelvit pokojskou? Ten nemůžu nikde vygooglovat. Jede tam sama, bez agentury, zkušeností, znalostí ni angliny, dokonce bez znalosti zeměpisu- bojí se že z letiště nikam netrefí a dokonce i bez peněz. Pořád se drží toho, že tam má svého kluka/přítele/. Pochybuji že stavba domků je někde blízko toho nějakého prý luxusního hotelu. Prosím nemáte někdo nějaké zkušenosti s prací na islandu?
2 odpovědi na otázku

0x
Můj názor je jednoznačný. Bohužel, nevede k řešení - jede-li sestra za hlasem svého srdce, nedá si nijak jinak říct. Vyhledat na Google to, co jsi nabídl, je naivní. Stavba domů může být v blízkosti luxusního hotelu, ale pochybuji o tom, že stavební firma by volila ubytování právě tohoto typu. Ta potřebuje dělat peníze za nejnižších nákladů...

0x

Ahoj marenkao,

tvoje sestra to bude mít na Islandu bez angličtiny těžké, avšak pokud má sehnanou práci a ubytování u svého přítele má vyhráno. Na Islandu se dají opravdu vydělat peníze o kterých píšeš a i tvoje sestra si příjde na pěkný peníz, ale na druhou stranu je to jedna s nejdražších zemí evropy. Já žiju na Islandu již nějaký pátek, tak to mohu potvrdit. Být tvou sestrou, tak jějáký týden počkám, než se přítel rozkouká, neboť jen 6 týdnů trvá, než si zřídí potřebné dokumenty a svoje rodné isl.číslo (kenitala). Ale jinak, ať jde do toho, je to tu velmi dobrá zkušenost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]