Podvod v Dohodě SJM a vypočtavá bývalka

Od: odpovědí: 6 změna:
Prosím o radu, bývalá manželka je osoba s manipulativními sklony. Po 9 letech od rozvodu se znovu provdala mělo zůstat utajeno, ponechala si mé příjmení. Nežije si špatně byt co jsem jí nechal ,, nebo´t by neměla kam hlavu složit ,, úspěšně pronajímá a nároky její a dcery jěž jsem zohledňoval stoupají. Není ochotna podepsat mimo výživné přijaté částky. V návaznosti na to jsem zjistil, že v dohodě SJM jsou nesrovnalosti finanční nesouhlasí konečná suma ve výčtu věcí jež jí zůstaly. Vlivem matematické chyby. BM je autorkou smlouvy navíc v ní bylo šrktáno v její prospěch a další záležitosti.Smlouva není nikde evidována pouze ověřen podpis. Také pochybuji zda motorová pila jíž používám k výkonu své práce spadá o S JM ,mám tím na mysli předmět osobního charakteru ,povahy . Dá se celá tato záležitost přezkoumat případně zpochybnit, vypovědět... Byl jsem mladý a důvěřivý... Případný odkaz na ,,Supr právníka uvítám ,,
Upozornění od administrátora 14. 11. 2007 23:30:41
doplnujici informace z jineho vlakna: rok rozvodu 1998 k sepsání dohody došlo k 8.1.1998 a k ověření podpisu až následně 12.8.1998 v mezidobí exmanželka provedla kosmetické úpravy
6 odpovědí na otázku

0x
Dohodu jež jste podepisovali stvrzuješ svým podpisem,že jsi ji řádně přečetl a souhlasil.Chyba se stala z tvé strany.No zkus se poptat právníka jestli ti pomůže,ale zas tě bude stát dost peněz.

0x

smlouvo vypořádání společného jmění manželů se vyhotovuje ve dvou vyhotoveních, z nichž každý z manželů obdrží po jednom - jestliže je v jedné škrtáno a v druhé ne - platí ta neproškrtaná...

Jestliže je však proškrtáno stejně v obou a k podpisu došlo až poté... mno nevim... podpisem člověk potvrzuje, že četl, rozuměl a proto podepisuje.

zašel bych za právníkem, ale ve velikou pravděpodobnost úspěchu bych nedoufal

Díky moc za odpověď zdá se, že druhá smlova není proškrtaná navíc tu ,, úpravu BM manželka těsně před jednáním tzv jsem byl v tísni a pod citovým nátlakem. ,,Přece bys dceři nebral pokojíček je v něm tak pěkně zabydlená a já bych neměla kam hlavu složit, snad bys nechtěl, abych šla bydlet k rodičům. Víš přece ,že se s otcem nesnáším.,, Rozvod byl díky nevěře BM. Navíc se jeví v dohodě SJM podvod. Jsem na čtvrtek objednán k právníkovi. Díky za Vaši podporu a čas.
Hlavně se nenechej zase ukecat.
Hezký den.

*hej*Par.49, 49a podpis pod nátlakem a v tísni. Tentokrát provedu já bezskrupulozní nátlak. to jen info pro jiného moulu.*tanec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]