Nevěra, rozchod a faleš

Od: Datum: 07.12.12 10:22 odpovědí: 9 změna: 07.12.12 16:15

Ahoj, chci se Vás zeptat co by jste si pomysleli o této slečně.
Chodil jsem s jednou slečnou (17let čerstvě) 3 měsíce. Předtím měla rok a 3 měsíce vztah s klukem, který jí podváděl.
Pro mě to byla první holka a super vztah, i když tam byli dva velký problémy a byl rozchod 2x z její strany (velká žárlivost + vymýšlení a věření kecům kamarádky než mě, když jsem říkal pravdu) ale dali jsme to zpět dohromady.
Teď k věci: před 14dny jsme se rozešli a ona chtěla ať jí dam ještě šanci. Tak jsem jí tu šanci dal. Přes týden mi psala,že jsem nejlepší, že mě hrozně miluje , nechce ztratit a že už to nepokazí. Tejden na to jsme byli na akci s kamarádama a ona odešla s jednou kámoškou (ta co jí nakecala blbosti) popřát jinému kamarádovi na oslavu narozenin. Tam se líbala s nějakým klukem a druhý den mi napsala, že mě podvedla a že to mezi náma nemá cenu a že budu štastnější s jinou než s ní. Den na to měla ona oslavu narozenin a tam se několikrát líbala s klukem, kterýho hrozně chtěla a šla k němu přespat. (sex nebyl, měla krámy) Psal jsem jí, že si chci s ní promluvit a ona, že mi nemá co říct. Od pondělí za nim jezdí na kafíčko a je s nim skoro furt.
Jenže nejhorší na tom je, že mi psala, že mě miluje furt... a že na mě nezapomene, že jsem byl nejlepší a že dalšího nechce, že bude sama teď a přitom už nabaluje jinýho Nechápu jak může bejt takhle falešná. Aspoň vidím jaká je.
Co by jste si o ní pomyslely vy? Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.12 10:35
avatar

No, 17 leté slečny často nevědí, co samy chtějí. Můj názor je ten, že holka je prostě tak trochu děvka a tebe má jako jistotu, proto ti pořád vypisuje, jak tě miluje. Co kdyby to náhodou s tím novým objevem nevyšlo. Na druhou stranu 3 měsíce není nic moc a třeba prostě slečna poznala, že se k sobě nehodíte, tak hledá jinde.

Na takovou se vykašli a nedělej jí hodného vola. Máš na víc;)

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 07.12.12 10:44
avatar

Neřeš první lásky a rozchody nebo se z toho než se oženíš zblázníš. Najdi si druhou, třetí a věř, že třeba až ta 101 bude ta pro život.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 11:00

Naprostý souhlas s Autor: @martinaa ...

Jako chlap ti říkám, vyprdni se na ní... minimálně když budeš dělat, že tě nezajímá, tak možná začně "dolejzat" zpět, ale předem je tenhle vztah k ničemu... takových ženských ještě bude...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 11:05
avatar

Zdravím. Přejte jí každému, kdo přijde po Vás...Nestojí Vám za víc. Bič a pryč! Děvčat na Vás čeká spousta a lepších. Slova jsou slova, ale skutky vidíte sám...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 07.12.12 11:17

Myslím, že ani ona sama neví, co chce. Možná z části chce vás, prootže byste pro ní byl jistota, měl jí rád, obskakoval ji, jak už to tak s prvními protějšky bývá... a taky chce všechny ostatní kluky, co se jí líbí... a tak děla voloviny a prostě neví.

Pokud si mohu dovolit vám radit, kašlete na ní. Tohle všechno si ze dne na den v hlavě nesrovná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milda*
Datum: 07.12.12 12:14

Moc děkuju za rady a plně souhlasim.

Jinak aspoň teď vidim její chování + vidim její další negativní/špatný vlastnosti (falešnost, extrémní žárlivost, nespolehlivost, nevěrnost, vymýšlení si a nedůvěra) a to mi pomáhá na ní zapomenout.

Nejlepší bude na ní už nemyslet a když už, tak vzpomínat na to, jak to bylo pěkný a bylo to s ní fajn. Teď se pokusit si najít jinou a lepší holku.

Datum: 07.12.12 13:33
avatar

Přesně tak, vidím, že jsi rozumný kluk, neteskni, za čas se třeba objeví lepší holka, a Ty už si ani na tuhle "důru" nevzpomeneš...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 07.12.12 14:24

šla k němu přespat. (sex nebyl, měla krámy) - přece není problém jezdit na červenou
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 16:15
avatar

Asi jak pro koho... pro mne je to tedy nejen nehygienické, ale přímo nechutné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.