Ženy, jak si mám vyložit postoj jedné ženy

Od: Datum: 06.12.12 18:53 odpovědí: 18 změna: 08.12.12 19:41
avatar

Pracuji jako technik a mám na starosti pár stálých firem, mezi kterými pendluji, teď jsem musel zaskočit za nemocného kamaráda u jiné firmy. Ujala se mě tam přitažlivá žena, s kterou jsem si docela padnul do oka. Když jsem tam přijel podruhé tak opět fajn, ale ona měla najednou boty s vysokými podpatky, jinak je stejně vysoká jako já o chlup je vyšší, ale teď byla tak o 10cm vyšší než já a to nejsem trpaslík 181cm a já zrovna nepatřím k typům "co se cítí nejlíp vedle vyšší ženy a i to musela trochu vycítit a přesto byla na vysoko i po 3,4". Volal jsem kamarádovi a že má manžela a rozhodně nespokojená všeobecně není. Já jsem taky ženat a mám i jednu lolitku, tak zas to tak nehrotím, ale docela by mě od zdejších žen zajímalo co se té dotyčné odehrává v hlavě. Jinak si rozumíme (stejná vlna) jen si nevím jak vysvětlit to rozporné jednání. Rád bych věděl co těmi vysokými podpatky zamýšlela jako (je starší a odhaduji na 35let). Asi hledá milence otroka na sado maso, ale já typ otroka nejsem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.12 18:55
avatar

Sice jsem chlap, ale jak víš že se tak vyfikla kvůli tobě?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: koukolik
Datum: 06.12.12 18:57

někteří si prostě věří*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 19:10
avatar

Nemusela tím zamýšlet vůbec nic. Prostě si vzala boty, které uznala za vhodné a v kterých se cítí pohodlně. Přece se neobouvá kvůli Vám! Za to, že se cítíte méněcenný vedle vyšší ženy, ona přece nemůže. Nechápu, proč jste o ní sháněl informace přes kamaráda a už vůbec ne to, z čeho jste usoudil, že hledá milence, notabene otroka na sado maso? Sebevědomí Vám zřejmě rozhodně nechybí! Na to, co se dotyčné odehrává v hlavě, se musíte zeptat přímo jí. Ale Vy v jejích myšlenkách a postojích, nemusíte hrát vůbec žádnou roli...

doplněno 06.12.12 19:25:

Děkuji mockrát...*hi*

Ohodnoceno: 15x
 
Datum: 06.12.12 19:13
avatar
Kapko, za tuhle odpověď bych vam dal 10 bodů kdyby to šlo.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 06.12.12 19:13

Teda nejsem žádnej utřinos, ale takhle vysoký sebevědomí jsem snad ještě neviděl. A hodnotit ženskou jaké má ráda praktiky podle strojení, tak to už je vůbec vrchol. Ty vole, to se jen tak říká mezi chlapama. Většinou je to právě naopak. A pokud vycítila, že se necítíš dobře při její výšce, tak bych to spíš typoval na to, že si tě chtěla udržet od těla. Jestli jsi byl vlezlej jako sebevědomej, tak se ani nedivím. Většině žen to není příjemný. Aspoň těm, které znám.

doplněno 06.12.12 19:19:

Taky jsem musel dát Kapce bodík*palec*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: artemio2*
Datum: 06.12.12 19:23

S laskavým dovolením bych taky přispěl.Ale jen docela málo.Zaujala mě věta-jsem ženatý a mám lolitku.A já za sebe dodávám bez urážky-lituji obě dvě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 06.12.12 19:42

A kdo to mimo ni ví?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 19:49
avatar

Tak tvůj dotaz mi teď opravdu hnul žaludkem... chudák tvá žena a chudák "lolitka". Chudák i ta dáma, co si koupila pěkné boty a vy jí na ně slintáte... vlastně ne, počkat... ony nejsou chudáci, chudákem je tu úplně někdo jiný...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 19:59

A to jste se chtěl pochlubit jak po vás ženský jedou nebo jak to bylo myšleno.Proč by si žena nemohla vzít boty na podpatku a co víc - nejste přeci partneři . Jste jen dost domýšlivý a myslíte, když je někdo příjemný, že by hned vás chtěl - prostě s vámi hezky jednala a vám se hned podlomila kolena , rozhodně vás nechce jako otroka . Chudák manželka a ta lolitka to je jistě pěkná husička . A vám stačí boty na podpadku a už máte jistotu že jste zas ulovil.

Fuj to mě nadzvedlo .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.12 20:00
avatar

A co vaše manželka? Taky obhlíží nové úlovky, tak jako vy obhlížíte samičky? Asi ano, viďte. Protože mít vás doma já, tak nic jiného nedělám. Sado maso bych vám poskytla, akorát ale trošku jinak, než by se vám líbilo. Vzala bych vás po hlavě paličkou na maso a klidně i v botech na extra vysokém podpatku a v sexy šatečkách.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.12.12 20:07
avatar

Zatím, co u ní jde pouze flirt, protože si také všimla Tvého zájmu, tak Ty se už vidíš v její posteli. A to se asi pleteš. Nepůjde to tak rychle, a jednoduše, jak si představuješ. Ale mohu se mýlit, samozřejmě. Ale já Ti položím jinou otázku.

Píšeš, že ona je vdaná a Ty jsi ženatý. A teď si na moment představ svou vlastní ženu v identické situaci, ale ne s Tebou, ale s jiným "borcem", který se Ti podobá, a hledá povyražení z nudy manželské...

Radím Ti sledovat vlastní ženu, jaké boty a vůbec, jak se obléká, když jde do zaměstnání. Abys nebylzahleděný jinam a přitom by Ti mohlo unikat to, co máš doma před nosem...;)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.12.12 20:50
avatar

Docela se tu rozjela na mě negativní odezva:

1.) Ten kamarád je ten co tam dělá servis místo mě, takže on jí zná nějaký 4 roky. A za něj se nijak nepředváděla vysoký boty a sukně. To mi potvrdil a to jsem z něj nedoloval žádné extra informace o ní.

2.) Proč tedy nosí vysoké podpatky a flirtování začalo a vždy strtuje ona. Já jsem taktní a zdvořilí a v komunikaci jsme si sedli, ale jestli máte zato, že jsem tam hned přišel první den a začal něco jako hej baby tady je alfasamec půjdem si vedle XXX, tak to nebylo.

3.) Mít mladou milenku je něco špatného asi se podle vás budu smažit v pekle lolitka je totiž mojí manželky nejlepší kamarádka a spojuje na 3 více než jen klasické seznámení (víc nebudu rozepisovat)

4.) Snad ve svém věku poznám jestli ta žena po mě skutečně jede.

Koukám jak lehce dokážete člověka (chlapa) odsoudit docela smutný.

Datum: 07.12.12 17:34
avatar

Kangaro, ale já Tě přece neodsuzuji. Otázku jsi založil Ty, a ptal ses nás žen, jak Tvůj příběh vnímáme my. No tak jsem Ti řekla jako žena svůj názor. Tak, jako Ty poznáš, že bys eventuelně nějakou ženu mohl přitahovat, tak to pozná i ona. A co když Ti navrtal "brouka" do hlavy ten Tvůj kamarád jen tak, pro své pobavení? Píšeš, že jsi z něho informace nedoloval a přesto jsi je dostal! Takže nějaká rozmluva ohledně té paní, mezi vámi proběhla. Tak se zkus dostat zpět a vzpomeň si, kdo s tím začal. Byl jsi to Ty, nebo ten Tvůj přítel? Pokud to byl on, tak je v tom něco jiného. Ty říkáš, že jsi normálně zdvořilý, když spolu mluvíte, a představ si, že kdyby se jí někdo zeptal na Tebe, tak by třeba odvětila, že jsi příjemný a nekonfliktní chlap. A tím by to pro n haslo. Asi by se divila, jak si její chování vysvětluješ a čím se v duchu zabýváš.

Co se týče Tvé "Lolitky", tak to opravdu nevím, jestli to myslíš vážně.

"Lolita" se dostala do podvědomí lidí jako symbol nevázaného sexu. Měl by ses podívat na film, který je natočen podle skutečné události. Ale hlavní a tu destruktivní roli v něm nemá ta mladistvá dívka, ale její starý a psychicky nevyrovnaný milenec, který byl původně manželem její matky... Dívka se na něj po tragické smrti své matky upnula a nakonec mezi nimi vznikl nezdravý milenecký vztah, který vyústil do další tragedie a vraždy... Tak odtud ta "Lolitka". Je to psychologické drama a je to velice zajímavý film.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jena*
Datum: 07.12.12 12:14

Zase jeden,kterej si myslí, že je NEODOLATELNEJ! Gratuluju k vašemu sebevědomí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: kopretina25*
Datum: 07.12.12 21:35

Nezlobte se, ale myslím si, že řešíte blbosti. Když si myslíte, že po vás "jede", tak po ní vystartujte a budete hned vědět na čem jste. Chlap s vašim sebevědomím určí ví, co má dělat a nepotřebuje radit od žen.

Hodně štěstí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.12.12 22:03
avatar

Už toho tady bylo napsáno dost. Já si myslím, že normální chlap nekecá a jedná. Podle momentální situace a podle své povahy a svědomí. Ty nepotřebuješ radu, ty očekáváš potvrzení tvé neodolatelnosti a toho, že se vyfikla jenom kvůli tobě. Tvůj život není tak idylický, jak se nám snažíš namluvit a pokud ti ty tvoje dvě ženské ještě nepřerostly přes hlavu, tak to brzo přijde. Připadá mi to, jako když hledáš do budoucna azyl nebo alibi pro kamarády.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.12.12 12:31

:DDD. Tak tohle mě aspoň rozesmálo. Tenhle příspěvek psal někdo s mentalitou dítěte...a nebo si z nás někdo utahuje,pokud ne,tak je to vážně hlína...mám lolitku...otroka na sado maso...:DDD. Nezlobte se na mě,vím že chcete radu (od ženy),ale tohle mi přijde jak když si Tonda z Kotěhůlek hraje na Casanovu :DDD...Hele třeba je celá situace pravdivá a ta žena vážně flirtuje,ale připojuji se k jednomu předchozímu názoru: Jestli jsi takovej frajer,poradíš si jistě sám a žádnou radu nepotřebuješ!...Pro ostatní co radí v tomto příspěvku: Není nic špatného mít vysoké sebevědomí,naopak...musí tomu ale odpovídat úroveň a jednání dotyčného

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hhahh
Datum: 08.12.12 19:41
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.