Centrální registr dlužníků je podvod?

Od: Datum: 18.07.10 17:15 odpovědí: 10 změna: 26.08.14 12:03

Na internetu jsem nalezla dokument o podvodném Centrálním registru dlužníků.

Centrální registr dlužníků (CERD) je podvod!

Může tato podvodná společnost vůbec sbírat údaje dlužníků? Co dělá policie?

Má s nimi někdo také negativní zkušenosti? Já bohužel ano a na tu policii půjdu. Obrali mě o několik tisíc. Dá se proti tomu nějak bránit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.10 19:33
avatar

Jak Vás obrali?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radi®
Datum: 18.07.10 22:38

...a v čem je to podvod? mně to ani tak nepřijde... že by potrefená husa?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 18.07.10 22:49
avatar

Pokud jde o www.centralniregistrdluzniku.cz, tak podle mého názoru jde korektní instituci, která nikoho o nic nebude obírat, naopak svými informacemi napomáhá lidem a firmám, aby nebyli obráni(y)! Jsem registrován, nikdy po mně nechtěli žádná "důležitá" osobní data, ale mnoho důležitých informací mi zasílají! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trk
Datum: 29.08.10 19:14

Neřekl bych, že je ten registr CERD podvodný, ale v někerých rysech jeví podobnost s "katalogovými firmami". Pokud si přečtete pořádně všeobecné podmínky, tak vám možná vstanou vlasy na hlavě hrůzou.

Pro někoho tento registr může být užitečný, ale spíše bych doporučil se tam neregistrovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: trk
Datum: 29.08.10 19:41

Aha, tak teď jsem se tam podíval a novinka, která dříve nebyla - pokud se tam člověk registruje tak musí platit 1000 Kč ročně. Takže pokud se tam někdo kdy registroval a zapomněl, že tam má účet, může klidně za pár roků čekat exekutora a bude platit pořádnej ranec peněz. To ale není podvod, ale spíše využití toho, že se jsou lidi zvyklí registrovat se na všemožnejch fb apod., akorát zde se registrací uzavírá smlouva, trošku detail.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: madla*
Datum: 19.07.10 08:29

Nespletl jste se náhodou a nezaměňujete CERD s Registrem dlužníků, který provozuje jistý na internetu dost provařený Aleš Slabý (jinak tady Deredes nebo Uhrazeno)?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.10 13:37
avatar

Nebylo by divu, o to se správce toho webu právě snaží.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: darel
Datum: 23.04.14 01:40

JE TO PODVOD ! NEVERTE LIDEM CO SEM PISOU? ZE NE JSOU S TIM SPOJENI. ! BOHUZEL je TEZKE JE POSTIHNOUT. NAPADA VAS NECO? Me ano !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.04.14 06:19
avatar

Jestli mě něco napadá? Ano, ale nechci Vás urážet. Lidem, co sem píšou věřím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fandy
Datum: 26.08.14 12:03

Celý tento web CERD je jeden veliký byznys. Zasílají prohlášení o bezdlužnosti, které nemá ani u jedné z padesáti bank.společnosti v ČR žádnou váhu. Naprosto bezpředmětné. Nikdo V ČR snimi nespolupracuje a ani je neuznává. Pokud jim policie ČR nezatne tipec, tak sbohem radosti. A že to nebude díky regostraci v USA jednoduché o tom není třeba diskutovat. Vcelku chytré. Zaregistrovat se v USA, do všech států ,,nacpat" dceřiné společnosti, které ždímají obyčejné lidi, kteří nemají absolutní představu o podstatě věci. Ale zákony v ČR by měly platit pro firmy podnikající na jejím území. Tento slavný podvodný registr má úroveň vyhlášených tzv. ŠMEJDŮ, kteří prodávají obyčejný nádobí /pořízený na netu za 3000,-/ za 60.000,.Kč. Ještě že na takový to podnikavce policie zareagovala a má je ,,pod kontrolou". Napprosto stejní specialisté jsou v CERD.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.