Outsourcing/zkušenosti s pronájmem pracovníků

Od: Datum: 02.07.10 21:40 odpovědí: 7 změna: 24.03.14 22:18

Prosím má zkušenost s uvedeným problémem - šlo by o pronájem pracovníků pro obchod, úklid, udržbu ...jde mi zejména jaké má povinnosti objednavatel a poskytovatel směrem k pracovnímu právu - BOZP, prac. úrazy, docházka,přesčasy...je mi jasné že ne vše múže být obsaženo ve smlouvě...u daňového poradce konzultace již zajištěna...pak bude zřejmě návaznost na pracovní právo...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: malvinka*
Datum: 09.07.10 22:04

Domnívám se, že subjektivní fundovanou odpověď Vám poskytne Inspektorát práce v místě bydliště. Zkuste se poptat tam.

Ohodnoceno: 2x

Od: kikirio
Datum: 10.07.10 13:24

zase jeden,co chce šamonit s prací druhých a je dělat něco pořádnýho.*blee*Nejsi z Prahy?

Ohodnoceno: 0x

Od: 8976*
Datum: 10.07.10 13:40

á závistivá socka, jsi na podpoře?budování komunismu skončilo kolem roku 89, všem stejným dílem a všichni krást - to už nejde - není z čeho, překabátění komanči už to rozkradli...

doplněno 10.07.10 13:44:

Z prahy nésu

Od: kk*
Datum: 10.07.10 13:44

Tím jen dokazuješ,že jsi sám šamonák s lidskou prací a na víc nemáš,šamonáku*ua*

Od: 8976*
Datum: 10.07.10 13:48

vemínko milé, jsem jen normální zaměstnec běž trousit své doměnky a moudra někam jinam...

doplněno 10.07.10 13:49:

kk jsou u nás klobasy kozí...

Od: kk*
Datum: 10.07.10 14:48

haha,každý by chtěl vekslovat z lidskou prací a bohatnout z práce druhých.Naštěstí jsou i jiní.

Od: moncuskr
Datum: 24.03.14 22:18

Zdravím, prosím o pomoc při vyplnění dotazníku na téma Outsourcing. Po vyhodnocení se můžete dočíst jaké jsou výsledky. Děkuji a pardon http://www.vyplnto.cz/databaz…/outsourcing-a-vas-pohled-na/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.