Neschopenka a dům bez čísla popisného

Od: Datum: 05.12.12 11:14 odpovědí: 5 změna: 05.12.12 21:38

Dobrý den,bydlíme v právě dodělaném domě a nemáme ještě číslo popisné,chci se zeptat,jak je to s neschopenkou,je možné do ní napsat třeba číslo parcely,aby případný kontrolor věděl kam má jít?Netuším,jak to v tomto případě chodí *zed* Děkuju předem za odpověď! :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.12 11:19

Když nemáš číslo, tak ho tam nemůžeš uvést. Pro klid svědomí tam doktor může připsat nový dům bez čísla.

doplněno 05.12.12 11:20:

Žádná případná kontrola nebude hledat v KN a mapách číslo parcely.

Ohodnoceno: 0x

Od: andreamyska
Datum: 05.12.12 11:30

Děkuju,no mě to příjde vtipný,že by hledali v KN *smich* jen my šlo o to,vědět,jestli to doktor dokáže nějak napsat...

Datum: 05.12.12 18:34

Dokáže. Na neschopenkách už jsem viděla leccos. Musí být jasné, kde Vás případná kontrola může najít.

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 05.12.12 19:19

Ano, i já jsem viděla na neschopenkách různé adresy. Např. jméno ulice + popisné číslo, doplněné určením poschodí , někdy i upřesněné byt pí. (xy) - v případě, že nemocný tráví pracovní neschopnost třeba u své přítelkyně a jménem ho v onom domě nikdo nezná. Lze opravdu pobyt v době pracovní neschopnosti napsat jakkoliv. Jen je důležité, aby případná kontrola byla schopna tuto osobu najít.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.12.12 21:38

Adresu na neschopenku si můžete nechat napsat jakou chcete. Pokud však užíváte k bydlení byt nezkolaudovaný, dopouštíte se protiprávního jednání, které může být citelně postihováno. Tedy v případě, že nepatříte k nepřizpůsobivým národnostním skupinám, na které jsou všechny zákony krátké.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.