Bisexuální přítelkyně - co mám dělat

Od: Datum: 16.09.07 22:46 odpovědí: 8 změna: 10.10.07 14:02
Je mě 25 let mám přítelkyni a jsme spolu 5 let z toho 2 roky bydlíme v bytě po mé babičce.Jednou jsem se vrátil z fotbalu o 3 hodiny dříve (zápas byl odložen) a nachytal přítelkyni s jinou ženou v posteli.Celý problém tkví v tom ,že mě miluje v sexu si rozumíme dokáži jí uspokojit,nikdy by mě nepodvedla s mužem,ale prostě nemůže odolat sexu s ženou.Nakonec s ní vylezlo že to praktikuje už půl roku a nemůže si pomoct.Dostal jsem tedy návrh ,abych se připojil a milovali jsme se ve třech mimo jiné, jak byste se zachovali v mé situaci.Děkuji za odpovědi.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: martino*
Datum: 17.09.07 00:16
Ve vztahu dvou lidí je normální to , co dva lidi považují za normální a nejsou k ničemu nuceni - nepříčí se jim to.Pokud jsi byl jen šokován , ale na druhou stranu ti to nevadí tak to asi neřeš.Ber to jako zpestření.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: koky*
Datum: 17.09.07 16:02

Pokud skousneš tu její bisexualitu,tak jdi do toho, až třeba uvidí, že si s tou její přítelkyní "rozumíš" v sexu ještě víc než s ní, tak toho třeba pak nechá.

Koky

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.07 16:05
Ježíš, šmarjá! O tom sní asi 90 % můžů (teda alespoň si to myslím ) jen tak dál ...;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: al bunda*
Datum: 17.09.07 16:32
UŽIJ SI TO!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.07 08:15
A to si stěžuješ, nebo se chlubíš? *smich*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lia*
Datum: 02.10.07 12:11

Sex ve třech je fajn, ale aby nezničil vztah musí být dopředu dána pravidla (jako např. jak se stavíme k tomu kdyby se chtěla kamarádka tvé přítelkyně sejít pouze s tebou nebo když se holky scházejí spolu, nebo nechat si některou praktiku pouze pro intimní partnerský sex...) prostě si vyjasnit co komu z partnerů vadí nebo ne, případně jestli je nevěra nebo není když se holky scházejí bez tebe. Sex ve třech je totiž solidní záběr na žárlivost a test osobnosti obou partněrů a i když by si říkal, že žárliví nejste, tak v tomto případě nesázej na zkušenosti, protože těch emocí je při této praktice více než je zdrávo a může se stát, že nakonec to opravdu může vadit třeba tvé přítelkyni. Jo a ještě jeden tip. Je dobré si dopředu domluvit, že pokud si to někdo v průběhu rozmyslí tak může kdykoli říct stop.

Takže s chutí do toho a užíjte si to. *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ryba*
Datum: 03.10.07 19:26
Mám taký pocit že iný chlap by sa tešil myslím že každé mužské pohlavie by si to chcelo vyskúšať v trojke ale nie každý to prizná. Za pokus nič nedáš a druhá šanca byť nemusí. A čo sa týka priateľky budeš ju musieť brať takú aká je lebo inak budete mať veľký problém. :)
Prajem veľa šťastia.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mcester*
Datum: 10.10.07 14:02
Situaci kterou jsi popsat by odcenilo minimálně 80% mužů,otázka je jestli k nim patříš...pokud si předem určíte pravidla a budete vědět kde je hranice lásky,sexu a popřipadě citových manipulací jistě se nebudeš v posteli nudit*hej*Hodně zábavy
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.