Zamilovaná do zadaného

Od: Datum: 05.12.12 07:17 odpovědí: 8 změna: 05.12.12 19:44

Dobré ráno,

mám problém,co mě velice trápí.Zamilovala jsem se do zadaného kluka.Jojo,hodně mě to trápí.

Zatím jsme kamarádi,sice už se mnou chodit před nedávnem chtěl,ale já jsem ho odmítla,a on se nechal sbalit nějakou jinou holkou.Teď toho lituju.Chodíme spolu s partou ven,píšeme si stovky SMSek,navzájem se škádlíme,blbneme...Baví nás stejné věci,dokážeme se spolu bavit snad o všem.

Není to tak dávno,že se mi svěřil,že si s jeho holkou tolik nerozumí.Že už ho nudí,jak dělají pořád to samé,že mu vadí,jak s ní nemůže mluvit o vážných věcech,že mu přijde hloupá.

Pozval mě na koncert,šli bychom jen on a já,jeho holka by zůstala doma.Takhle podobně se mě zkouší vytáhnout ven skoro pořád,abychom byli jen my 2 sami.

Ale pořád je tu jeho holka a nevím,jestli má cenu se o něj snažit.

:(
Co mám dělat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.12 07:57

Dobrý den. Pokud má jiné děvče, usilovat byste o něho neměla. Pokud je ve vztahu nespokojený a je znuděný, proč s ní tedy chodí? Kdyby stál o Vás, rozejde se s děvčetem. Vemte to z druhé strany. Vám by se líbilo, chodit s někým a on by zároveň stál o jinou? Asi ne. A přebrat jiné dívce kluka, není moc hezká záležitost. Za čas se může stát, že to samé se stane Vám. Jak se budete cítit? Pokud neumí své vztahy řešit čestně, pak není oč stát. Nechtěla bych kluka, který má známost a za jejími zády se schází s jinou. To leccos napovídá o jeho nepříliš dobrém charakteru. Pokud stojí o Vás, ať si vyřeší nejdříve svůj současný vztah. Proč se drží jiného děvčete? Že by si nechával zadní vrátka? I zde platí, že člověk nemá druhému dělat to, co nechce, aby druzí dělali jemu. O zadaného bych neusilovala, ani nestála. Važte si sama sebe, zasloužíte si od chlapce víc, než být jen náhradnicí...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.12.12 08:11

Nic, běž s nim a uvidíš ... jestli spolu nejsou moc dlouho a neplánují svatbu a podobně, tak máš šanci a o nic nejde *slunce*

Datum: 05.12.12 10:05

Vy jste už svou šanci dostala, ale hloupě jste ji promarnila. Teď Vám nezbývá, než to nechat na něm a čekat v povzdálí, zda on se rozhoupe a jak to celé dopadne.

Opravdu to nechte na něm, jinak byste byla ta mrcha, ta zlá, která to rozbila. /to by asi byla slova jeho partnerky/.

Protože jste už svou příležitost prošvihla, čekejte. Třeba se dočkáte. V tom případě ale už buďte rozumnější, než poprvé a už neodmítejte. Jaga.

Od: nechapu
Datum: 05.12.12 11:17

Vubec nechapu, na co si vlastne stezujes. On zajem mel a ty jsi ho odmitla. Tak co si stezujes?
Jestli jsi zmenila nazor, tak nejspis potrebujes vyrust a ujasnit si svoje priority. Ted ve svem veku v tom mas akorat zmatek a nedokazes rozlisit, co vlastne chces a co ne.
Z toho, co pises, te ceka jeste hodne dospivani a mentalniho rustu.

Od: geryw
Datum: 05.12.12 11:22

Předně kašlat na moralistický kecy typu "neměla bys s ním chodit nikam, když má děvče." Brát si ho asi hned nebudeš, tak si to užívej. Už jsem to tu psal. Fakt si nemusíš rovnou kupovat celou krávu, když se chceš občas napít mlíka...

Od: nechapu
Datum: 05.12.12 11:28

To jeste neznamena, ze muze beztrestne podojit sousedovu kravu, protoze "ma chut na mleko".

Datum: 05.12.12 18:43

Koukám jak se to tady pěkně polarizuje - ženský se ohánějí morálkou a chlapi jen - život je boj a nic zadarmo nedává. Jestli ho jeho současná partnerka neumí zblbnout tak že kouká po tobě tak se s ní stejně dřív či později rozjede a půjde jinam. Takže je jen na tobě jestli tomu trochu pomužeš a budeš s ním, nebo budeš z dálky koukat a čekat jestli sí na tebe vzpomene až mu vztah krachne.
Sedávej panenko v koutě ale platilo naposled za první republiky.

Datum: 05.12.12 19:44

Podívejte se na vaše trápení i z jiného úhlu pohledu. Váš objekt lásky je zadaný a přesto si začíná cosi s vámi. Takže je jasné, že až ho to s vámi nebude bavit a vy ho budete nudit, tak se k vám zachová stejně, jako se nyní chová k té dívčině, co s ní nyní chodí. Měl by si nejprve vyřešit jeden vztah, než začne druhý. K vám není fér a k té druhé taky není fér. Je to prostě pablb, ale jestli ho milujete...

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.