Inzertní servery pro zveřejnění mé nabídky?

Od: Datum: 04.02.13 20:22 odpovědí: 4 změna: 05.02.13 07:40

Dobrý den, všem,

chtěl bych se zeptat, zda nevíte nějakou možnost, kde efektivně na internetu zveřejnit moji nabídku služeb tak, aby se mi ozvalo co nejvíce lidí? Nejlépe nějaké inzertní servery, ale těch je mnoho. Máte vy osobně opravdu vyzkoušené nějaké inzertní servery, které jsou úspěšné a na váš inzerát se ozvalo dostatek lidí?

Jsem drobný živnostník. Nabízím tvorbu automatizovaných výdělečných webů, e-shopů, diskuzních fór a internetových stránek za vcelku příznivé ceny dostupné pro každého. Zkušeností mám snad dostatek. Vše stavím na svých redakčních systémech. Nepoužívám automatické poskytovatelé webů jako jsou Websnadno, Webgarden, Webnode a nebo volné redakční systémy jako Wordpress, Drupal, Joomla a další.

Potřeboval bych prorazit. Pokud byste měli zájem, můžeme se domluvit i na tom, že mi za nějakou odměnu budete předávat tipy na nové klienty.

Jo a svoje internetové stránky s prezentací služeb také již mám. Potřeboval bych tedy spíše tipy na inzertní servery.

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.02.13 20:28
avatar

Zdravím, jenom mě napadlo, pokud třeba přispíváte na odbornější internetová fóra (o autech, IT apod.), klidně k podpisu svých příspěvků připojte odkaz na váš web, ať se o něm dozví co nejvíc lidí.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: zman*
Datum: 04.02.13 20:32

Ano, občas to takto dělám, ale zde jsem to nechtěl vkládat, aby mě admin nenařknul, že si dělám reklamu :)

Od: ladaadal*
Datum: 05.02.13 06:42

Tady by to opravdu bylo považováno za reklamu. To by tady za chvíli inzeroval každý druhý rádce, protože polovina je živnostníků nebo si tím přivydělávají. Pokud chceš velkou reklamu, zvol nejčtenější inzertservery. Na Googlu lze ze seznamu vyčíst, kam chodí nejvíc lidí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.13 07:40
avatar

doporučuji mrknout se na: Sklik.cz nebo Google.com/adwords. Jsou to placené služby a každé kliknutí Vás vyjde na 0,5 - 2,5kč. Stačí si dát klíčová slova např (instalatér, instalatérství, oprava kohoutku atd) a zadat inzerát, který se bude zobrazovat a odkazovat na Vaše www stránky - stačí jednoduchá, ale měla by zaujmout a být k světu.

doplněno 05.02.13 07:45:

teď jsem teprve došel k tomu, co umíte... tak to jsem Vás navedl správně. Firmy, které to poptávají chtějí buď maximální profi řešení a to osloví nějakou agenturu nebo jdou po ceně a nebo o tom nevědí vůbec nic. Oba poslední případy půjdou hledat na Google nebo Seznam.cz - takže sklik nebo adwords.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.