Výdělek doma - důveryhodnost?

Od: odpovědí: 5 změna:
Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo z Vás máte osobní zkušenost s tzv. výdělkem doma, koukala jsem se na X takovýchto věcí, a u každé chtějí zaslat určitý finanční obnos, a na základě toho mi prý pošlou materiály potřebné k výkonu práce... Dá se tomu věřit, nebo to jsou všechni instituce využívající naivity a důveřivosti lidí, kteří jim opravdu s dobrou vírou pošlou peníze? Např. jako odpověď na můj zájem o výkon práce doma mi do mailovky přišlo toto:
_________________________________________________________________________________

Dobrý den,

jsme rádi, že Vás zaujala právě tato nabídka jednoduché brigády. Je to nenáročná práce, která (mohu Vám potvrdit z vlastní zkušenosti) slušně vydělává. Samozřejmě záleží na Vašem individuálním přístupu. Hledáme spolehlivé lidi, kteří chtějí pracovat v oblasti reklamy.

Jak už jistě víte jedná se o domácí práci. Vašim úkolem by bylo skládání a vkládání jednotlivých letáků do obálek, které obdržíte aby jste rozesílali.

Nabízíme Vám:


  • velmi výhodné platové podmínky ( průměrný výdělek je asi 1000 – 3000 Kč týdně, můžete si však při ní vydělat až 8000 Kč za týden, ale i více)  • vše záleží na vaší šikovnosti a na tom jak moc si chcete vydělat  • peníze Vám budou chodit poštou, rekvalifikace není nutná  • možnost volby mezi prací dlouhodobou, s přestávkami, ale i pouze brigádně, lze i různě kombinovat a měnit jednotlivé typy práce  • z naší strany není kladen důraz na věk  • garantujeme Vám navrácení administrativního poplatku (50 KČ) , v případě, že práce již bude zadaná  • můžeme Vás ubezpečit ,že se nejedná o podvod a že práci pošleme do 5ti dnů po přijetí poplatku a přihlášky


Pokud jste již rozhodnuti tuto práci vykonávat, musí Vaše odpověď obsahovat:
-čitelně vyplněná PŘIHLÁŠKA , která je předtištěna ve spodní části tohoto dopisu (pokud nemáte možnost tisku, zašlete prosím požadovanou přihlášku napsanou na papíru)
-OFRANKOVANOU OBÁLKU (tzn. obálku s nalepenou známkou) a nadepsanou Vaší adresou, kterou vložíte do obálky, kterou budete zasílat mně, adresa níže uvedena. Jinak nebudemena vaši odpověď reagovat.
-ADMINISTRATIVNÍ POPLATEK 50 KČ,sloužící k Vašemu zapojení do práce hotově nebo ústřižek od zaplacené složenky typu C
-POPLATEK 50 KČ POSÍLEJTE POUZE PAPÍROVOU BANKOVKOU, nikoli kovovou mincía na obálku nalepte známku odpovídající váze dopisu!
-Poplatek požadujeme proto, abych se ujistili, že máte o práci opravdu zájem.

Chtěli bychom Vás ubezpečit, že další poplatky námi vyžadovány již nebudou!

Po obdržení Vaší odpovědi Vám nejpozději do 5ti pracovních dnů bude zaslán materiál pro okamžité zahájení činnosti.

Pokud ještě trvá zájem, odpovězte, prosím, na níže uvedenou adresu:

Marcela Čechová

Habří 792

Náměšť nad Oslavou

675 71

e-mail: letaky.postou@centrum.cz

Zde odstřihněte:

-

PŘIHLÁŠKA

ANO, souhlasím s výše uvedenými podmínkami a mám zájem o vykonávání této domácí práce.
________________________________________________________________________________
Mám se obtěžovat s tím na to odpovídat, nebo je to pouze špinavý podvrh? Ještě s přivýdělkem tohoto typu nemám žádnou zkušenost, tak se nechci nechat vlákat do pasti. :)

5 odpovědí na otázku

 

 


0x
V 99,9% případů jde o to z tebe vytáhnout peníze. Nešel bych do toho. Co ti poradí je "dělej to jako já".
Hezký den.

 


0x
avatar mil
Kdysi jsem na podobný dopis odpovídal a poslal padesát a přišel mi dopis, ať tentáž dopis rozešlu dalším zájemcům, kteří se přihlásí na můj inzerát, který mi doporučili dát do médií.
Odepsal jsem, že jsem jim pěkně přispěl na známou hru letadlo. Odepsali, že to v žádném případě letadlo není. *stop*
Nešel bych do toho.
Mám přesně takovou zkušenost :((napsala jsem té paní,co inzerát podala co si myslím o jejím inzerátu,a ona se mi omluvila,že prý nevěděla.že prý si myslela...blbost :( na netu běhal článek,kde pisatel podrobně popisoval celou výdělečnou činnost tohoto letadla,ale adresu už nemám - škoda:( rozhodně nebrat doporučuji *cert*

 


Aha, okey, díky... A to to není nijak v zákoně ošetřeno, aby bylo postižitelné, dělat takovýhle svinstvo, nebo co? Mne udivuje, že se ti lidé vůbec nebojí zveřejňovat svoje adresy na které se jim mají ty peníze posílat... To vypadá skoro jako když to vůbec trestný není.?*nevi*

 


0x
Práce doma, letáky, MLM, podvod?
Hledáte práci z domu? Chcete se podělit se svými zkušenostmi. Navštivte
sweb.cz/...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]