Zvláštní hleny a bolest plic

Od: Datum: 02.12.12 14:29 odpovědí: 3 změna: 02.12.12 15:09

Dobrý den,

nevím moc co mám dělat, léčím se už dva týdny nejdřív mi doktor řekl že mám moc vody kolem plic a dal mi nějaký lék na to, který pomohl od bolesti na hrudi a zlepšil dýchání ale nakonec jsem měl pořád kašel a občas zvýšenou teplotu, tak mi dal antibiotika s tím že ještě týden doma, teď je již beru 4. den a dneska jsem kolem poledne vykašlal dva žluto-bílo-krvavé hleny (vypadaly tvrdší, ale nesahal jsem na ně),, vůbec nevím co mi je, doktor dělal CRP a hodnota byla pod 8 takže by to neměl být zánět, tak mi přijde že mě léčí jen tak od oka jak si myslí že by to mohlo jít .. při silnějším kašli mě bolí uprostřed hrudi (hrudní kost), teplotu nemám, ale jsem unavenej a trochu mě bolí hlava, myslíte že bych měl jet na pohotovost? ty hleny mě celkem vyděsily..

Díky předem,

violetziek

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: violetziek
Datum: 02.12.12 14:36

Ještě dodám že po vykašlání těch hlenů se mi vážně hodně ulevilo..

Od: ron*
Datum: 02.12.12 15:06

Dobrý den.

V pondělí si skočte k Vašemu ošetřujícímu lékaři a změny Vašeho stavu mu popište.

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 02.12.12 15:09

Být vámi konzultuji to s lékařem.Jestli máte ukázku hlenu třeba v papírovém ubrousku čemu to sebou.Zda se mi,že jste nyní akutní případ.Na nic nečekejte.
doplněno 02.12.12 15:09: Vemte to sebou...oprava

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.